reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite ‏oyunundan Nimbus 2000’li yeni tanıtım [İzle]

Harry Potter: Wizards Unite oyunu yeni bir kısa tanıtım paylaştı. Görünen o ki etrafımızda dolaşan sürücüsüz süpürgeler bulunuyor.

Pokemon GO oyununun geliştiricileri Niantic Labs’ın bu sene çıkarmayı planldığı Harry Potter: Wizards Unite oyunundan yeni bir fragman geldi. Bildiğiniz gibi oyunun çıkışı ne yazık ki gelecek yıla ertelenmişti. Tıpkı Pokemon GO’da olduğu gibi gerçek dünya ile interaktif bir şekilde oynayabileceğimiz bu oyunda etrafımızdaki gizemleri çözmemiz ve bol bol büyü yapmamız bekleniyor. En azından oyuncu beklentileri böyle. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun Twitter hesabından yeni bir video paylaşıldı. Videoda ise bir başka gizem yer alıyor. Etrafımızda dolaşan sürücüsüz süpürgeler, şehri karmaşaya sürüklüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter: Wizards Unite ne zaman çıkacak?

Sidney’de gördüğümüz başı boş süpürgelerin saatte 240 km hızla uçtuğunu gözlemleyebiliyoruz. Daha sonra süpürgelerin bir resmi ekrana gelerek oklarla muhtemelen oyuncuya ne yapması gerektiği anlatılıyor. Başıboş Nimbus’ların nihayetinde Muggle dünyasında dolaşmasına izin verilemeyeceği için, bu durumun oyuncuya verilmiş görevlerden biri olduğu aşikar. Görünen o ki oyunda bu ve buna benzer bazı görevleri yerine getireceğiz.

Oyunun resmi sitesinden ön kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Harry Potter: Wizards Unite için net bir çıkış tarihi ise ne yazık ki henüz açıklanmadı. Şimdilik sadece 2019 ibaresi kullanılıyor. Ayrıca oyunun Pokemon GO gibi ülkelerde kademeli olarak yayınlanması da olası. Bu durumda Türkiye’ye de yayınlanır yayınlanmaz gelip gelmeyeceği merak konusu.