reklamı kapat

POPÜLER

Huawei ve Trivago

Huawei ve Trivago stratejik ortaklık kurduklarını duyurdu

Huawei ve Trivago, bugün ortak bir basın açıklaması yaptı ve seyahat çözümleri çin stratejik ortaklık kurduklarını duyurdu.

Bu tüketicilere yeni seyahat çözümleri sunmak için önemli sayılacak gelişme hakkında Huawei ve Trivago resmî açıklama ile şunları aktardı:

“Kullanıcıların dünya çapındaki milyonlarca konaklama yerini anında karşılaştırmalarını, en ideal seçimleri en uygun fiyata bulabilmelerini sağlayacak yeni bir Trivago uygulaması AppGallery’de kullanıma sunulacak. Trivago şu anda 190 ülkede 5 milyondan fazla otel ve alternatif konaklama seçeneği sunuyor.

Eylül 2021 itibarıyla AppGallery, 170’ten fazla ülkede aylık 580 milyon aktif kullanıcıya sahip. 2020’de platformun uygulama dağıtımı 2019’a göre yüzde 120’den fazla bir artışla 384,4 milyara ulaştı.

Ayrıca Trivago ve Huawei, Huawei’nin Petal Search ve Petal Haritalar’da otel arama özelliğinin konaklama listeleri için ortak çözümler geliştirecek. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Huawei kullanıcılarına, kendi seçtikleri seyahat sağlayıcılarına doğrudan bağlantı sağlayarak, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşatacak. Petal Search’te Trivago’nun kullanıma açılma tarihi 29 Ekim olarak belirlendi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında Huawei Tüketici Elektroniği Grubu WEU Başkanı William Tan konuştu

Tan süreç için “Dünyanın önde gelen konaklama arama ve fiyat karşılaştırma sağlayıcısı Trivago ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığın, pazarda öne çıkacak teknoloji ve çözümleri ortaklaşa geliştirmemize olanak sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Aynı zamanda Trivago CEO’su Axel Hefer, “Huawei, mobil cihazlar ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri ve Petal Ekosistemlerinin bir parçası olarak konaklama çözümlerinin geliştirilmesi konusunda onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Petal Search, Petal Maps ve AppGallery’nin işlevselliğini ve benimsenmesini ortaklaşa yönlendirmek, ileriye dönük seyahat çözümlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmamızı sağlayacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi