reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

İlginç açıklama: “Samsung Galaxy S21 beklemeyin, Galaxy S20 alın”

Samsung Galaxy S21 ailesi hakkında sağlam kaynaklar konuşmaya devam ediyor. Burada ilginç bir açıklama daha gündemde yer alıyor.

Samsung, 2021’nin hemen en başında karşımıza Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve en üstte Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. Güçlerini 5 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 875 ile Exynos 2100 işlemcilerden alacak telefonlar hakkında Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe en son önemli bir açıklama yapmıştı. Kaynak telefonlarda daha önce söylendiği gibi 65W hızlı şarj olmayacak, bunun yerine 45W hızlı şarj sunulacak demişti. Aynı zamanda telefonlarda yine daha önce söylendiği gibi 144 Hz ekran da olmayacak diyen Ice Universe, bu sefer daha ilginç bir açıklama yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar çoğu zaman haklı çıkan kaynak “Eğer akıllı bir Samsung fanıysanız hemen Galaxy S20 serisinden bir model alın, Galaxy S21’leri beklemeyin” dedi. Peki Ice Universe bunu neden söylüyor? Çünkü aldığı bilgilere göre Galaxy S21 serisi genel olarak Galaxy S20 serisi kadar iyi olmayacak. Bunun daha önce de söylemiştik. Samsung artık tüm önemli / büyük yenilikleri Galaxy Z Fold serisine bırakacak. Artık gerçek amiral gemileri bu katlanabilir modellerin olduğu çok pahalı seriden gelecek.

Samsung Galaxy S21 serisi hakkında başka neler biliyoruz?

Samsung’un 3.5 mm kulaklık girişini geriye getireceği iddia edilen telefonlardan Galaxy S21 Ultra, yine aynı kaynak Ice Universe’e göre arkasında 108 megapiksel çözünürlükte bir ana kamera taşıyor. Bu ana kameranın ISOCELL Bright HM1‘in yerini alacak yeni sensör (HM2 denilebilir) üzerine kurulacağı aktarılıyor. Burada kalitenin artması bekleniyor ancak henüz bu konuda net bilgiler gelmiyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli