reklamı kapat

POPÜLER

Mount & Blade II: Bannerlord, Gamescom 2019'da oynanabilecek

Mount & Blade II: Bannerlord oyun demosu için tarih belli oldu

TaleWorlds firmasının popüler serisi Mount & Blade, yeni oyununu duyurmasının üzerinden 10 yıl geçti. Bu süre içinde merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord oyunu oynanabilir olarak Gamescom 2019‘da tanıtılacak.

Lenovo Advertisement

Gamescom 2019‘da oynanabilir demo sürümü ile insanların karşısına çıkacak oyun için çoklu oyuncu modlarının tanıtılacağı söyleniyor. Ayrıca bu modlar dışında oyuna sandbox (açık uçlu bir dünya), rol yapma, kaptan modu ve 6v6 oynanacak tur temelli Skirmish modunun ekleneceği de belirtiliyor. Skirmish modunda rakiplerinizi yendiğinizde puan topluyor ve bu puanlarla ekipmanınızı geliştirebiliyorsunuz. Şimdiden heyecan yaratan bu özellikler ile oyunun demo geliştirme süreci ise devam ediyor. Ekim 2016 tarihinde Steam platformuna eklenen oyun için TaleWorlds, her hafta geliştirmeyle ilgili güncellemeleri paylaşıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom
Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom
Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom
Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mount & Blade II: Bannerlord oyununa kavuşmaya az kaldı

Mart ayında geliştiriciler için paylaşılan kapalı çok oyunculu betayla ilgili: “Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hâlâ geliştirme aşamasında. Hâlâ dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekiyor. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.” açıklamasını gerçekleştirmişti. Bu açıklama sonrası yeni oyunun geciktiğini düşünen firma oyunun Steam sayfasında yeni bir duyuru paylaştı. Gamescom’da gerçekleşecek demoda oyunun çıkış tarihi hakkında da bilgi vermesi bekleniyor. Almanya‘da düzenlenecek olan Gamescom 2019, 21 – 24 Ağustos tarihlerinde hem oyunculara hem de birçok yapımcıya ev sahipliği yapacak.

İlginizi çekebilir

Sektörün geleceğini gösteren Google’ın bulut temelli yeni oyun servisi