reklamı kapat

POPÜLER

Chilling Adventures of Sabrina

Netflix’in yeni dizisi ​Chilling Adventures of Sabrina’dan ilk görüntüler

Netflix, 26 Ekim’de gösterime gireceği açıklanan ve merakla beklenen orijinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk görüntülerini paylaştı.

Chilling Adventures of Sabrina, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alıyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor. Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk sezon bölümleri 26 Ekim’de Netflix kütüphanesine eklenecek olan Chilling Adventures of Sabrina’dan ilk görüntüleri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Netflix dizisi Maniac