reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile 7. sezon ile değişen silah tasarımları büyülüyor

PUBG Mobile 7. sezon ile değişen silah tasarımları büyülüyor

Son dönemin popüler oyunlarından PUBG Mobile, yeni sezona hazırlanıyor. PUBG Mobile 7. sezon ile oyuna güncellenen tasarımlarıyla yeni silahlar, kostümler, kasklar ve birçok yeni içerik eklenecek.

Battle Royale türündeki oyunun 6. sezonu oyuncular için çok keyifli geçti ancak birkaç gün içinde sona eriyor. Yeni sezonu merakla beklenen oyunun 7. sezonuyla ilgili detaylar ve başlangıç tarihi YouTuber Mr. Ghost Gaming tarafından sızdırıldı. PUBG Mobile v0.12.5 güncellemesi ile oyuna birçok yeni element eklenecek. Savaş temasının hakim olacağı yeni sezonda özellikle silah tasarımları üzerine durulacak. Bununla birlikte oyuna yeni avatar çerçeveleri, Skorpion adında bir silah, farklı bir bıyık stili, uçuş ve paraşüt izi ödülleri gelecek. Ayrıca AKM, Kar 98 ve M146, UZI gibi silahlar ile seviye 1 ve 3 için kask tasarımlarında da değişiklikler yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 7. sezon ile ilgili tüm detaylar

PUBG Mobile 7. sezon ile ilgili tüm detaylar

7. sezon Royale Pass ile Elite üyeliğe 600 UC veya Elite Plus’a 1800 UC ödeyerek ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte 100 RP’ye sahip olan oyuncular atlayışlarını rengarenk bir uçakla yapacaklar. Beraberinde ise Urban Scavenger veya Assault Squad’a ulaşıldığında iki özel kostüm almaya hak kazanacaklar. Ayrıca 7. sezonda ‘Royale Pass EZ Mission License‘ adında bir görev sistemi gelecek. Yeni gelen içerikler sonucunda, Royale Pass sınırsız özel oda kartı içerecek ve bu sayede arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz. Bu yedi gün boyunca onları avlamanın tadını çıkaracak ve ek olarak, 7. sezon 10 Royale Pass kasasıyla yeni bir sıralama sistemiyle birlikte farklı hediyeler de kazandırabilecek. PUBG Mobile 7. sezonun 17-18 Mayıs tarihleri arasında başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni oyuncu faresi