reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things için yeni sezon çalışmaları başladı

Netflix aracılığıyla izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Stranger Things geri dönmeye hazırlanıyor. İkinci sezonun prodüksiyon çalışmaları paylaşılan yeni fotoğrafla duyuruldu.

Sevilen dizi birinci sezonuyla bu yaz izleyici karşısına çıktı. Bu bölümlerde Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton ve Matthew Modine gibi isimler rol aldı. 80’lerde geçen ve eski korku filmlerini andıran yapım büyük ilgi görmeyi başardı. Stranger Things‘in ilk sezonunda ufak bir erkek çocuğu aniden ortadan kayboluyordu. Onu bulmak için harekete geçen ailesi ve arkadaşları kendilerini büyük bir gizemin ortasında buluyordu. Garip bir kız çocuğu, hükümetin gizlediği büyük sırlar ve korkutucu güçler de cabası…

İkinci sezona dair çalışmaların başladığı Stranger Things’in Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Ters şekilde yazılan tweette “Prodüksiyon çalışmaları başladı. Gelecek sene görüşürüz. #StrangerThings” sözleri yer alıyor. Bunun yanı sıra yeni bölümlerde Sadie Sink (Unbreakable Kimmy Schmidt) ve Dacre Montgomery (Power Rangers) gibi isimlerin ekibe dahil olacağı da açıklandı. Dizinin kalabalık kadrosunun daha da büyüyeceği böylece kesinleşmiş oldu.

Matt ve Ross Duffer‘in kaleme aldığı ikinci sezonun 2017 senesinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.