reklamı kapat

POPÜLER

Hono 9 Lite A101
Hono 9 Lite A101

A101’den Honor 9 Lite almak isteyenlere müjde

Merak edilen akıllı telefon modellerinden Honor 9 Lite, A101 üzerinde satılmaya devam ediliyor. Bu sefer süreçte yeni bir renk seçeneği de var.

Huawei alt markası Honor, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarında satışa sunduğu Honor 9 Lite modelini yeni bir fırsatla Türk tüketicisiyle buluşuyor. 4 Nisan 2019 Telefon, perşembe gününden itibaren renk skalasına yeni eklenen buz grisi rengi ile A101’de 1.299 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Model aynı zamanda A101 internet sitesi üzerinden de tüketicilerle buluşuyor. Sunduğu deneyim genel olarak beğenilen modelin toplam üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Bunlar Gece Siyahı, Safir Mavisi ve Buz Grisi. Genelde mavi rengiyle öne çıkan cihaz, yeni rengiyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Modelin Huawei garantisi altında olduğunu belirtmekte fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 9 Lite şu teknik özelliklere sahip

Firmanın dikkat çeken modelinde 5,65 inç uçtan uca FullView HD ekran boy gösteriyor. İçerisindeki sekiz çekirdekli Kirin 659 işlemci ve gelişmiş grafik işlemci ünitesi, Android 8.0 ve EMUI 8.0’ın yetenekleriyle birleşerek akıcı ve hızlı bir kullanım deneyimi ortaya koyan Honor 9 Lite, A101’de 3 GB RAM ve 32 GB depolama seçeneğiyle satışa sunuluyor. Ön ve arkasında toplam dört kamera taşıyan model, aynaya benzeyen arka yüzüyle ön plana çıkıyor. Modelin özel güzelleştirme özelliği, portreleri ve selfieleri daha güzel gösteriyor. Model internet şubesi üzerinden sadece yukarıdaki mavi renk seçeneğiyle elde edilebiliyor.

İlgili Video