reklamı kapat

POPÜLER

Acer’dan gelişmiş 3D eğlence merkezi

Etrafımızdaki 3D çemberi gün geçtikçe daha da daralarak bize çıkış yolu bırakmıyor. Her gün aralarına yeni bir modelin katıldığı 3D TV’ler, 3D gözlükler, 3 boyutlu olarak çekilmiş sinema filmleri ve bilumum 3D aksesuarlar… Acer da 3D dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden markalar arasında.

YENİ ASPIRE 5745DG
Acer’ın yeni modeli Aspire 5745DG, entegre kızılötesi verici ve Nvidia 3D Vision aktif gözlük ile 3D dünyasının kapılarını kullanıcılarına sonuna kadar açıyor. Nvidia 3D Vision teknolojisine sahip olan 15.6 inç Acer CineCrystal 120 Hz HD ekranlı cihaz, sizi aksiyonun tam ortasına çeken 3D görüntüler sunuyor. Yoğun renk satürasyonu, ince detaylar ve düşük güç tüketimi avantajı sunan 16:9 en-boy oranlı ve LED arkadan aydınlatmalı HD panel sayesinde filmler ve oyunlar akıl almaz derecede gerçekçi görünebiliyor. Etkileyici 3D görüntülere ulaşmak içn tek yapmanız gereken elinizdeki 2 boyutlu görüntüleri, videoları ve DVD’leri Acer Arcade Deluxe ile oynatmak, zira bu program görüntüleri her an her yerde 3D’ye dönüştürebiliyor.

GÜÇLÜ VE YETENEKLİ
Acer’ın multimedya canavarı dizüstü bilgisayarlarıyla bugüne kadar sıklıkla karşılaştık. Aspire 5745DG de adeta bir multimedya merkezi optimize 3’üncü nesil Dolby Home Theater ile Nvidia GeForce GT 425M grafik çözümü, kullanıcıyı harekete odaklayan görüntü performansı ve gerçekçi ses efektleri ile onlara eğlence deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oturma odanızda 3D deneyimini yaşayabilmek için yapmanız gereken tek şey bilgisayarı, 3D içerik çıkışını destekleyen entegre HDMI portu aracılığıyla geniş ekranlı TV’nize bağlamak. Bu güçlü multimedya bilgisayarı, yeni nesil Intel Core i7, i5 ve i3 Mobile CPU işlemci gücünden yararlanıyor.