reklamı kapat

POPÜLER

Bose Ultra Open Earbuds
Bose Ultra Open Earbuds

Açık yapılı Bose Ultra Open Earbuds resmen tanıtıldı

Açık yapılı kulaklık Bose Ultra Open Earbuds için resmi tanıtım bugün tam olarak yapılmış durumda. Ürün daha önce de ses getirmişti.

İlk aşamada sadece Kith ile beraber gösterimi yapılan kablosuz kulaklık modeli Bose Ultra Open Earbuds, bugün tam olarak tanıtıldı. Kulağa “kıstırılarak” takılan ve açık yapısından (Kulağın içine giren bir bölüm yok) dolayı çevrenin rahatlıkla duyulmasına imkan tanıyan 299 dolarlık ürün, standart bir şarj kutusuyla geliyor ve siyah ile beyaz renklerde pazara sunuluyor. Tek olarak 7.5 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olduğu duyurulan ürün, açık yapıdan dolayı herkese hitap etmiyor ve üzücü şekilde çoklu Bluetooth bağlantısı sunamıyor. Aynı zamanda kablosuz şarj desteği de olmayan ürün, çıkan ilk incelemelere göre bass konusunda sınıfta kalıyor ve Immersive Audio adı verilen uzamsal ses altyapısı açıldığı zaman çok ciddi kullanım süresi kaybediyor. Bu modda tek kullanım süreci 5 saatin altına düşüyor ancak şarj kutusu ile beraber toplam 19 saat geçilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açık yapıda son dönemin en çok dikkat çeken kulaklığı kesinlikle Huawei FreeClip modeli olmuşu. Hatırlamak adına iki farklı renkte hazırlanan ve 5 bin TL Türkiye fiyatı bulunan Huawei FreeClip kablosuz kulaklık modeli, standart görünen bir şarj özellikli hazne ile geliyor ancak kendi şekli firmanın daha önceki modellerine hiç benzemiyor.

Kulağı yan taraftan saran ve bir küpe gibi görünen ürün, gün boyu sürekli kullanıma odaklanıyor çünkü açık yapıda tasarlanmış durumda. Bu altyapı sayesinde kulaklık bir ses izolasyonuna sahip değil. Yani müzik dinlerken çevrenin olduğu gibi duyulmasına imkan tanıyan FreeClip, temelde kulağın önüne bir hoparlör yerleştiriyor, aktarıldığı kadarıyla tek olarak 8 saat, şarj özellikli hazneyle beraber olaraksa 32 saate kadar bir pil ömrü getiriyor. Tamamen dolması 40 dakika süren, 10 dakika şarj ile 3 saat dinleme sunan ilginç ürün, IP54 sertifikasına sahip ve aralık sonunda 200 euro seviyesinde satışa sunuluyor.

Bose Ultra Open Earbuds yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER