reklamı kapat

POPÜLER

Almanlar bastırdı, Samsung satışa çıkardı!

Samsung’un sınırlı sayıda ürettiği ve konsept bir cihaz olduğunu devamlı olarak vurguladığı Note Edge, Samsung tarafından başlatılan kampanyada yeterli imzaya ulaştı ve Almanya‘da satışa sunulacağı kesinlik kazandı.

İlk başta Almanya’da satışa sunulması beklenmeyen cihaza olan yoğun talep nedeniyle Samsung geçtiğimiz günlerde bir kampanya paylaşmıştı. Söz konusu kampanyaya 120 bin 210 kişi destek verdiği taktirde cihazın Almanya’da çıkış yapacağı dile getirilmişti. 4 gün gibi kısa bir sürede istenen rakamı geride bırakan Alman kullanıcılar, bugün itibarıyla tam 157 binden fazla imza toplamayı başardı.

Yeterli imza sayısına ulaşılmasının ardından Samsung’dan beklenen açıklama geldi ve Note Edge’in özel versiyonunun Kasım ayı sonlarında Almanya için  satışa sunulacağı duyuruldu. Cihazın Almanya’da hangi fiyatla satışa sunulacağı henüz bilinmiyor ancak kömür siyahı ve buz beyazı renklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Daha önce Amerika, Japonya ve Güney Kore için duyurulan Note Edge’in bundan sonraki durağının neresi olacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

YORUMLAR