reklamı kapat

POPÜLER

Angry Birds Space, Samsung Galaxy serisine özel içeriklerle geliyor

Geçtiğimiz ay buradan sizlere duyurduğumuz Rovio’nun geliştirdiği Angry Birds’ün yeni oyunu Angry Birds Space, Samsung Galaxy Note ile birlikte gelmeye hazırlanıyor. Yeni oyunun lansmanında iş birliği yapma kararı alan Rovio ve Samsung, Samsung akıllı telefonlar üzerinde, kullanıcılara özel bir içerik sunacak. Ürünün lansmanında ise özellikle sunduğu başarılı oyun deneyimine atıfta bulunulan Samsung Galaxy Note kullanılıyor. Oyunun Galaxy akıllı telefon ve tabletlerine özel içerikleri arasında Galaxy marka adını taşıyan bir bölüm, Samsung kullanıcılarına özel ilk 30 bölümlük indirilebilir içeriğin ücretsiz sunulması ve yalnızca Samsung’da kullanılabilen bir silah/kuş bulunuyor: Lazer Bird

Samsung Galaxy Note, 1280×800 çözünürlük sunan 5,3 inçlik HD Super AMOLED ekranı ve 1,4 GHz hızındaki çift çekirdekli işlemcisi ile oyunlarda oldukça iddialı olduğunu gösteriyor. Rovio da Angry Birds Space’i tanıtırken bu cihazı kullanmayı tercih etmiş. Samsung Galaxy kullanıcıları için özel bir deneyim sunacak olan Angry Birds Space’in 30 zorlu bölümden oluşan ilk paketi Danger Zone, üç ay boyunca Samsung Galaxy kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyun tutkunlarının merakla beklediği Angry Birds Space yeni karakterler, yeni özellikler ve yeni bölümleriyle PC, iOS, Android ve Mac kullanıcılarına 22 Mart’ta sunulacak.