reklamı kapat

POPÜLER

AOC Smart AiO

AOC hepsi bir arada monitörünü tanıttı

Oldukça geniş ürün gamı ve kaliteli işleriyle dikkat çeken AOC, yeni tanıttığı ürünleriyle hedef kitlesini genişletiyor. Yeni ürün gamında oyuncuların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği yeni oyun monitörü ve Android işletim sistemli hepsi bir arada monitörü öne çıkıyor.
AOC myConnect e1659Fwu
AOC myConnect e1659Fwu
AOC, 15,6 inç ekran büyüklüğüne sahip, oldukça ince ve oldukça hafif yepyeni bir monitörü kullanıcılara sunuyor. myConnect e1659Fwu taşınabilir olması ve düşük güç tüketimli bir monitör olmasıyla özelikle iş hayatına yönelik bir kullanım alanı sunuyor. Güç bağlantısına ihtiyaç duymayan monitörün arkasında yalnızca USB bağlantısı bulunuyor. USB kablosu ile bilgisayara bağlanan monitör, bağlı olduğu bilgisayardan gücünü alırken görüntüyü de aynı kablo üzerinden aktarabiliyor. 7 Watt’tan bile az enerji tüeketen monitör, oldukça hafif ve basit kurulumlu bir ürün.
AOC myConnect e1659Fwu
Gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz gibi yalnızca iş yerinizde bile kullanım alanı oldukça geniş. Bilgisayarın ekranı size küçük geliyorsa ya da tek ekranda çalışmak yeterli gelmiyorsa AOC’nin bu alternatifine göz atabilirsiniz. AOC yetkililerinin ağzından aktaralım: Monitör, o kadar az güç tüketiyor ki bağlı olduğu bilgisayarın pil ömründen yalnızca 20 dakikalık süre karşılığı enerji kullanıyor. 15,6 inç ekranlı cihaz USB 3.0 bağlantısı kullanıyor ve ekran çözünürlüğü 1366×768 piksel. Monitörün ağırlığı ise 1,2 kg. Çoğu dizüstü bilgisayardan hafif.

AOC myUltraSpeed
AOC myultraspeed
AOC’nin yeni oyun monitörü, oyun profesyonellerinin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş bir ürün. Bu ihtiyaçların başında oyunları tam bir gerçeklikle oynayabilmek için gereken yüksek tazeleme hızı gelirken ikinci sırada da bağlanılabilirlik var. 144 Hz’lik bir tazeleme hızı bulunan oyun monitöründe D-Sub, DVI Dual Link, HDMI, DisplayPort gibi bağlantı seçenekleri sunuluyor. Bir de entegre USB çoklayıcısı bulunuyor. Bu sayede birkaç cihazı birden bağlayabildiğiniz gibi USB’den şarj olan cihazları hızlı şarj da edebiliyorsunuz. Ayrıca monitör yükseklik ayarı, eğilme, sağa sola dönme ve pivot (portre modu) işlevleri sunduğu için bu anlamda ciddi bir esneklik vadediyor.
AOC myUltraSpeed
24 inç büyüklüğündeki monitör LED arka aydınlatmalı panele sahip. 1920×1080 piksel görüntü sunuyor ve tepkime süresi 1 ms. Tepkime süresinin bu derece kısa olması ve tazeleme hızının 144 Hz olması, monitörün oyun tutkunlarının en çok hoşuna gidecek iki temel özelliği olacaktır.

AOC Smart AiO
AOC Smart All-in-one
AOC’nin önümüzdeki yılın başlarında piyasada olacak yepyeni hepsi bir arada monitörü, Android işlemcili bir bilisayar gibi çalışıyor; aynı zamanda da başka bir kaynak tarafından monitör olarak kullanılabilyor. 19,5 inç ekran büyüklüğüne sahip cihaz, dokunmatik ve dokunmatik olmayan iki farklı versiyonla geliyor. Klavye ve mouse bağlayarak kullanılabilen AOC Smart All-in-One’ın kutu içeriğine bu çevre birimler dahil değil. Monitör olarak başka bir bilgisayarla kullandığınız esnada tek bir tuşa dokunarak Android’li tarafa geçmek mümkün. Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı bulunan Smart All-in-one, USB, SD kart okuyucu ve mikrofon/ kulaklık giriş çıkışlarına sahip. Android işletim sistemli monitör, Android 4.0.4 versyionu ile çalışıyor. 1600×900 piksel görüntü çözünürlüğü veren monitörün bir adet HDMI girişi var. Cihazın tepkime süresi ise 5 ms kadar.

YORUMLAR