reklamı kapat

POPÜLER

Apple satın almasının ardından tanıtılan ilk hoparlör: Beats Pill+

07 Ekim 2015

Beats’i oldukça ses getiren bir satın alma sonucu bünyesine katan Apple, yeni Beats Pill+ Bluetooth hoparlörünü kasım ayında satışa sunmaya hazırlanıyor. Beats Pill+, şirketin Apple tarafından satın alınmasından sonra duyurulan ilk hoparlör.

Beats Pill+
iPhone ve iPad’lerde de kullanılan Lightning kablosu ile şarj edilebilen yeni hoparlör, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunuluyor. Orijinal Pill modelinden biraz daha büyük olduğu anlaşılan Pill+, bu defa tamamen yuvarlak hatlara sahip değil. Üst ve alt kısmındaki düz kısımlara bakıldığında, artık bir “pill” yani hap gibi görünmediğini fark etmek mümkün. Ses konusunda da iyileştirmeler içeren yeni tasarımlı Pill+, tek şarjla 12 saat kesintisiz müzik çalabiliyor. Tam şarj olması ise üç saat sürüyor. Pill XL’de olduğu gibi Pill+’ın üzerinde de pil seviyesini gösteren LED göstergeler bulunuyor.

Beats Pill+
Beats’in yeni hoparlörüne bir de akıllı telefon uygulaması eşlik ediyor. DJ modu bulunan uygulama, birden fazla telefon veya tabletin aynı anda Bluetooth hoparlörle eşleştirilmesine imkan tanıyor. Öte yandan ikinci bir Pill+’ı da sisteme ekleyerek çift kanal ses almayı mümkün kılıyor.

Beats Pill+, kasım ayında 130 dolar yurt dışı fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple satın almasının ardından tanıtılan ilk hoparlör: Beats Pill+” için bir cevap

  1. H.A. dedi ki:

    Fena degil ama iyilestirmeler disinda bir yenilik goremedim.