reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch için aksesuar projeleri gün yüzüne çıkmaya başladı

Apple Watch’un eylül ayındaki lansmanı büyük heyecan yaratmıştı. Şirket tarihindeki ilk akıllı saat tanıtılırken, piyasaya çıkış tarihi ise net olarak açıklanmadı. Buna karşın Apple Watch daha satışa sunulmadan aksesuarları ortaya çıkmaya başladı.

Çeşitli ürün, fikir ya da hizmet projelerinin bağışlarla hayat bulduğu Indiegogo’da yer alan Apple Watch eksenindeki projede, İsviçreli saat üreticisi DWISS’in deri kordon, plastik saat kılıfı gibi prototip durumundaki ürünleri destek arayışını sürdürüyor. Söz konusu projelerin gerçekleştirilmesi için bağışlar toplanırken hedef bir hayli iddialı.

20141001154912-DWISS-apple-watch-pres-02DWISS ekibi, 1 Aralık 2014 tarihine kadar 30 bin dolarlık finansman ararken, bağışların ilk günleri biraz sönük geçti. Geriye bir aydan fazla süre kalırken şimdiye kadar gerekli finansmanın yüzde 7’sinin toplandığı görülüyor. 19 dolarlık bağışta bir Apple Watch kapağı ve 49-79 dolar arası bağışa kordon hediye ediliyor. DWISS’in süre sonunda gerekli rakamı toplayıp toplamayacağı merakla bekleniyor.

Siz de kampanyaya destek olmak ve prototip ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER