reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple Watch Türkiye satış tarihi belli oldu

Kesinleşen çıkış tarihi ve fiyatlar için güncel haberi okuyabilirsiniz.

Dünyanın belirli ülkelerindeki Apple Store’larda 10 Nisan’da ön siparişe sunulacak Apple Watch’un kullanıcılarla buluşmasına sayılı günler kaldı. 24 Nisan’da Amerika başta olmak üzere toplam 9 ülkede satışa sunulacak Apple Watch hem Apple fanları hem de teknoloji tutkunları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.  Satış fiyatları malzeme kalitesine, kayışlarına ve boyutlarına göre değişiklik gösteren Apple Watch’un tanıtım posterleri Apple Store’ların duvarlarını süslemeye başladı. Türkiye’deki Apple Store’larda da Apple Watch’un tanıtım posterlerini görmeye başladık. Edindiğimiz bilgiye göre Apple Watch mayıs ayının başında raflardaki yerini alacak. Nisan ayında ön siparişe sunulması beklenen Apple Watch’un Türkiye satış fiyatı ise belirsizliğini koruyor. Başlangıç fiyatının 1.200 -1.400 TL fiyat aralığında olacağını düşündüğümüz Apple Watch’u merakla bekliyoruz.

Aple Watch

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple Watch Türkiye satış tarihi belli oldu” için 22 cevap

 1. Sevket Arslan dedi ki:

  Dört gözle bekliyoruz 🙂

 2. Burak dedi ki:

  1200 – 1400 veren insanlar olur mu bilmem fakat o fiyat etmeyeceğinin altını basa basa çizerim gidip moto 360 alırım bir apple kullanıcısı olarak hayatta vermem bi saate o kadar para MVMT Watch’slardan klasik bi saat alırım 250 liraya daha iyi.

 3. Serdar dedi ki:

  Sırf saat yüzünden Android’e geri dönmeyi düşünüyorum. Moto360 hem şık hem işlevsel Applewatch’a göre.

 4. Batuhan Erbil dedi ki:

  2 aydır moto 360 kullanıyorum Apple Watch’a göre çok eksiği var. Ek olarak pil süresi rezalet. Günde 2 kez şarj etmekten bıktım.

 5. Aradakalan dedi ki:

  Bana ters gelen 1200-1400 TL vermek değil o kadar parayı verdikten sonra o saati gün içinde 2 kez şarjetmek zorunda kalmak. Ve zamanla bundan bıkıp evden çıkarken saati artık evde bırakmak. 1 günü tam çıkaracağını bile bilsem bence yetersiz ve geçici heves gibi 2-3 kullanan bıkacak ve kenara atacak. Yani 1200-1400 TL’yi kenara atacak.

 6. Serdar dedi ki:

  Hayallerimi yıktın hacı, daha yeni alan bir arkadaşım var kurcaladım güzel geldiydi. Bir süre saat işine girmiyoruz demek ki.

 7. john dedi ki:

  değmez çok para

 8. Dobriy Her dedi ki:

  “saris tarihi belli oldu” haberi okuyorsunuz ve tarih gormuyorsunuz. Sanirim Emir beyin amaci satis tarihi yakindan bile bilmeden google arama motordan tarihi ogrenmeye calisa kullanicilari bu gereksiz haber sayfasina getirmek idi.

 9. Berat dedi ki:

  Yazının içinde belirtilmiş. Bilgiyi doğrulayan da Apple Store Türkiye. Apple Store Türkiye’ye çemkirmen gerekiyor.

  “Edindiğimiz bilgiye göre Apple Watch mayıs ayının başında raflardaki yerini alacak.”

 10. Dobriy Her dedi ki:

  Cok iyi, Mayis basinda yer alacak (almadi) demek satis tarihi degildir. Tahminidir. Tazinin basinda “tarihi belli oldu” yazilamaz bu durumda. Satis tarihi belli oldu demek 10 Matista satis basliyor demek. Belki Mayis ay icinde demek degildir

 11. Berat dedi ki:

  Apple Store Türkiye’nin Mayıs ayı başında satışa çıkacak açıklaması gayet satış tarihi. Yanlış yerde gaza gelmişsin. Apple Store Türkiye’yi arayıp Mayıs başında gelecek demişsiniz neden gelmedi diye hesap sorabilirsin. Çemkirmen gereken de haberin kaynağı olan Apple Store Türkiye. Tahmin değil kaynağa dayalı bilgi aktarılmış. Saatin satışa çıkmaması da Apple Store’un sorumluluğu.

 12. Berat dedi ki:

  Ayrıca “belki” kendi yorumun. Yazının neresinde “belki” geçiyor? Ya da “tahmin” nerede dile getirilmiş? Apple Store Türkiye’nin becereksizliğini ve altını dolduramadığı vaadini de başkasının hatasıymış gibi yorumlamak da efsaneymiş. Adamlar net bir şekilde “edindiğimiz bilgiye göre” demiş. Ama Apple’ı bu kadar kutsayınca tabii toz kondurmak da güç oluyor.

 13. Dobriy Her dedi ki:

  Ayni mantikla “Apple Watch 2 satis tarihi belli oldu” baslikla haber kisminda ise 2016-2020 arasi yazabilirsin, neden olmasin?

 14. Dobriy Her dedi ki:

  Haber kaynagi ne oldugunu onemli degil. “Mayis basinda” bir tarih degil, tarih tahmini veya tarih araligi. Tarih belli oldu yazdin mi net satis tarihi yaziyorsun o kadar basit bu polemige gerek yok bence. Gittin showrooma arac satinaldin. Sana diyorlarki teslim tarihi belli, Nisan – Mayis civarinda. Ee?

 15. Berat dedi ki:

  Anlaşıldı senin için kabullenmek çok zor. Eğer Apple Store Türkiye bu bilgiyi veriyorsa elbette yazılabilir. Haberin kaynağının Apple Store Türkiye olduğunu kabul etmek ve yanlış yönlendirmeyi yapanın kutsal Apple olduğunu hazmetmesi zor olmalı.

 16. Berat dedi ki:

  “Haber kaynağının ne olduğu önemli değil” yorumun bile amacının üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğunu gösteriyor. Ama yanlış yerdesin bağcı da Apple’ın kendisi. Ayrıca biraz daha inat edersen Apple satışa başlayacaktır. Ha gayret 🙂

 17. Dobriy Her dedi ki:

  Hocam birsey karistiryor olabilir misiniz? Kontrol etmek coz zor degil, http://www.apple.com.tr ye gidip “2015 te sizinle” yaziyi gorursunuz, Mayis basinda filan bursey yok her nedense? Apple Store daki calisanlar bile tarih veremiyor. Lidya bayi de bilgi veremiyor, kimse bilmiyor diyorlar. Yani Apple kendisi tarih vermiyor ama burada pat diye Tarih belli oldu diye haner cikyor ve tarih ise Mayis basinda ogreniyoruz. Mayis basindayiz ve hala bilgi sifir. Yani bos bur yerde haber olusturmaya gerek yok bence. Satis tarihi kimse bilmiyor ise “tarih belli oldu” tazmasina da gerek yok

 18. Dobriy Her dedi ki:

  Konu Apple Watch degil, Turkiyede maalesef haber olmadigi yerde haber olusturmaya calisyorlar, komil olan da bu zaten.

 19. Dobriy Her dedi ki:

  Yani magazinciler gibi, haber arasinda “flas flas flas skandal” diye reklam verir, magazinde Tarkan su siseden suyunu icer gibi 🙂

 20. Berat dedi ki:

  Gerçekten algın kapanmış ya da anlamamak için özel gayret sarfediyor olmalısın. Adamlar edindiğimiz bilgiyi göre demiş. Bilgiyi veren Apple Store Türkiye. Nokta.

 21. Dobriy Her dedi ki:

  Anlasildi, tamam.

 22. Dobriy Her dedi ki:

  evet hocam, Allahtan Emir bey bize satis tarihi bildirdi, degil mi?

  Bir aydan fazla apple watch lar raflarda yer aliyor. 🙂