reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 13

Apple’dan iPhone 13 serisi için pil ve sağlamlık odaklı iki yeni reklam

Apple’dan iPhone 13 serisi için pil ve sağlamlık odaklı iki yeni reklam filmi geldi. Firma yeni seriyi öne çıkarmaya devam ediyor.

Advertisement

Apple, iPhone 14 serisi üzerinde çalışırken iPhone 13 serisini de unutmuyor. Çok ciddi şekilde satış yapmayı sürdürdüğü seri için firmanın yayınladığı YouTube merkezli reklamlardan ilkinde sağlamlığa odaklanılıyor. Ceramic Shield’ı merkeze alan reklamda, ufak bir çocuğun telefon ile yaşadığı eğlence dolu ev içi macerası gözler önüne seriliyor. Apple, bu video ile iPhone 13’lerin çocuklara dahi dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Sayfanın en altında yer alan reklam filminde ise iPhone 13’lerin uzun pil ömürleri öne çıkarılıyor. iPhone’ların pil ömürleri iPhone 11’den bu yana oldukça iyi durumda ve her yıl daha da gelişiyorlar. Android tarafındaki rakiplerinden çok daha ufak pillere sahip olan iPhone 13 modelleri, buna karşın iOS işletim sistemi ve çok verimli işlemcileriyle bir günü rahatlıkla çıkarabiliyor. Burada özellikle 13 Pro Max’in pil ömrü çok iyi bulunuyor.

Bu arada Apple’ın Çin yeni yılına özel olarak iPhone 13 Pro ile çekilen 23 dakikalık kısa filmi de bugün yayınlananlar arasında yer alıyor. Onu da direkt olarak buradan izleyebilirsiniz.