reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone 3

Asus ZenFone 3’ün görseli ve özellikleri ortaya çıktı

Her yıl en iyi tasarıma sahip cihazları ödüllendiren Red Dot, Asus ZenFone 3’ün basın görselini kendi sayfası üzerinden paylaştı. Alüminyum gövdeye sahip olacağı belirtilen telefonun tasarım açısından ZenFone 2’den farklı olduğu görülüyor.

Telefonun arka kamerasının iPhone 6s’teki gibi çıkıntılı olduğu gözden kaçmazken, bu kameraya çift tonlu LED flaşın eşlik edeceği belirtiliyor. 2.5D kavisli camın kullanılacağı konuşulan ZenFone 3’le birlikte ZenFone 3 Deluxe’ün de tanıtılacağı iddia ediliyor. ZenFone 3’ün Full HD çözünürlüklü 5,5 inç ekran, altı çekirdekli Snapdragon 650 işlemci, 3 GB  RAM ve 32 GB dahili hafızayla birlikte geleceği ifade ediliyor. 12 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamera 6.0 Marshmallow’lu telefonun diğer beklenen özellikleri arasında. 

Asus’un diğer tanıtacağı cihaz ZenFone 3 Deluxe’te ise 720p çözünürlüklü 5,9 inç ekranın yer alması bekleniyor. Asus ZenFone 3 ailesinde tüm bu özelliklere ek olarak USB Type-C bağlantısının da yer alacağı söyleniyor. Asus ZenFone 3 serisinin 31 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Computex Fuarı’nda görücüye çıkması bekleniyor.