reklamı kapat

POPÜLER

Asus Zenfone 5Z

Asus Zenfone 5Z n11.com’da satışa sunuldu

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Asus Zenfone 5Z, n11.com’da satışa açıldı. Çentikli ekranı, Snapdragon 845 işlemcisi ve yapay zekâ destekli kamerası ile ön plana çıkan Asus Zenfone 5Z, 3.499 TL’den alıcı buluyor.

Advertisement

Asus’un yeni amiral gemisi Zenfone 5Z, n11.com’da satışa açıldı. Qualcomm’un en gelişmişi 8 çekirdekli Snapdragon 845 işlemcili Zenfone 5Z, akıllı çift kamera sistemi, çerçevesiz ekranı, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

AI Boost teknolojisine sahip Zenfone 5Z, hızlı performans ile batarya ömrünü birleştirerek yüksek performans sunuyor. Kullanıcılara parmak izi okuyucusunun yanında yüz tanıma özelliği de sunan Zenfone 5Z’nin yapay zekâ görüntü algılama teknolojisi, fotoğrafı çekilen nesneyi hızlıca analiz ederek, ayarları optimize ediyor ve bu sayede en güzel fotoğrafı kolayca elde etme imkânı da sağlıyor. Şarj oranını dinamik olarak ayarlayarak pil ömrünü maksimum düzeye çıkaran hatta şarj etme alışkanlıklarını kişiselleştirip kişisel şarj planı da öneren yapay zekâ teknolojisi, kullanıcıların bulunduğu ortamın ses düzeyine göre kendini adapte ederek, çağrının ses yüksekliğini ortama göre ayarlama özelliği ile de yepyeni bir deneyim vadediyor. Qualcomm’un en gelişmişi 8 çekirdekli Snapdragon 845 işlemcili Zenfone 5Z, akıllı çift kamera sistemi, çerçevesiz ekranı, uzun pil ömrüyle n11.com’da 3.499 TL’den satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Asus Zenfone 5Z tanıtım