beko-crystal-tv-main

Büyük ekran, büyük keyif!

Beko Crystal TV

TELEVİZYON DENEYİMİNİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYAN BEKO CRYSTAL TV, UHD ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ BÜYÜK EKRANIYLA EĞLENCEYİ TEK TUŞLA EVİNİZE GETİRİYOR

Hayatımızda büyük yer kaplayan televizyonlar, eğlence, macera ve yeni deneyimleri salonumuza taşıyor. Yoğun geçen bir günün ardından aynı zamanda zihni rahatlatmak ve keyifli vakit geçirmek için karşısına geçtiğimiz cihazların sunabildikleri de hepimiz için büyük önem taşıyor. Bu dijital dünyayı evlere getiren Beko Crystal TV’ler, kullanıcıların yaşadığı deneyimi en üst noktaya çıkarmayı amaçlıyor. 65 inçe kadar değişen büyük ekran boyu seçenekleriyle kullanıcılara alternatifler sunan Beko Crystal TV, UHD çözünürlükle içeriklerin tüm detaylarını ön plana çıkartıyor. HDR desteği bulunan televizyonla en canlı ve gerçekçi renkleri elde etmek mümkün. Böylece oyun veya seyir keyfi hiç olmadığı kadar artıyor. Televizyon keyfini en üst noktaya çıkaran Beko Crystal TV, akıllı özellikleriyle de bunu destekliyor. Teknolojiyle gelişen ve değişen tüketim alışkanlıkları kendine televizyonlarda da yer buluyor. Yeni nesil çevrim içi içerik servislerinin popülerliklerini artırması televizyon dünyasının sunabildiklerini de geliştiriyor. Bu durumda Smart TV’lerin cazibesi son kullanıcı cephesinde artıyor.

spot-02


HDR ÖZELLİĞİYLE FARK YARATAN BEKO CRYSTAL TV; SUNDUĞU CANLI RENKLERLE, BÜYÜK EKRANINDA EŞSİZ BİR UHD GÖRÜNTÜ KALİTESİ SUNUYOR

AKILLI ÖZELLİKLER

Dijital dünya ile bağlantı kuran Beko Crystal TV’ler, akıllı özellikleri de beraberinde getiriyor. Akıllı kumanda uygulaması sayesinde akıllı telefon ve tabletlerle de kullanabileceğiniz televizyon, uygulama mağazasındaki içeriklerle deneyimi zenginleştiriyor. Tek tuşla erişebileceğiniz Beko’nun Eğlence Dünyası’nda kullanıcıların en çok kullandığı uygulamalara yer veriliyor. Platform üzerinden BeinSports, Digiturk Play, Filmbox, Filbox, Tivibu, PuhuTV gibi birçok içerik sağlayıcıya erişebilir ve sayısız içeriğe tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.
Dönemsel olarak yapılan iş birlikleriyle kullanıcılara farklı faydalar sunan Beko Crystal TV’ler, iş birlikleri dışında da kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik uygulamalarla öne çıkıyor. Örneğin sadece Beko Crystal TV’lerde yer alan futbol uygulaması ile futbol severler istedikleri takımın anlık olarak maç skorlarını ya da kadrolarını takip edebiliyor. Snap&Share özelliği sayesinde TV’deki içeriği aynı anda sosyal medyada da paylaşmak mümkün oluyor. Elbette Beko Crystal TV’lerde internette gezinme ve sosyal medyaya ulaşım imkanı da bulunuyor.

spot-01


BEKO QUICK SMART PLATFORMUNUN
KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE FAVORİ KANAL VE UYGULAMALARINIZ ELİNİZİN ALTINDA

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

Tüm bunlara en hızlı ve kolay bir şekilde erişim sunabilen Beko Quick Smart platformu kişiselleştirilebilir arayüzüyle dikkat çekiyor. Dilediğiniz uygulamayı ya da kanalları ana menüye kaydederek tamamen kendi izleme alışkanlıklarınıza göre televizyonun arayüzünü şekillendirebilirsiniz.

beko-crystal-tv-logolar-b


VPE
Birim zamanda ekrana gelen resim sayısını artıran cihaz bu sayede en hareketli sahnelerde bile kusursuz netlik ve daha akıcı görüntü sunmayı başarıyor.


HDR
Daha parlak, detaylı ve yüksek kontrastlı görüntü sayesinde oyun ve seyir keyfi olmadığı kadar artıyor. HDR farkı izleme deneyimini kökten değiştiriyor.


MICRO DIMMING
En karanlık sahnelerde bile detaylı görüntü sunan Beko Crystal TV’ler, en iyi deneyimi sunmak için son teknoloji özellikleri bünyesinde barındırıyor.


* Detaylı bilgi için Beko.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


BEKO CRYSTAL TV VİDEO