reklamı kapat

POPÜLER

HP

BİM’den uygun fiyata HP dizüstü bilgisayar

BİM mağazaları kullanıcıların beğenisine sunduğu ürünlerle dikkat çekici kampanyalara imza atıyor. BİM mağazaları bu kez uygun fiyata HP dizüstü bilgisayar satmaya hazırlanıyor.

1.366×768 piksel çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran bilgisayar gücünü AMD A4 çift çekirdekli işlemcisinden alıyor. Dahili depolama kapasitesi 500 GB 5400 rom sabit diskin tercih edildiği HP dizüstü bilgisayarda tümleşik AMD Radeon R2 grafik işlemcisi bulunuyor. 4 GB DDR4 RAM’in yer aldığı bilgisayarda güçlü ses performansı için çift hoparlör mevcut. Windows 10 Home yüklü gelen HP dizüstü bilgisayarın bağlantı noktaları arasında Wi-Fi haricinde Ethernet de yer alıyor. 2 yıl garanti süreciyle gelen HP dizüstü bilgisayar, uygun fiyata dizüstü bilgisayar sahibi olmayı düşünenler tarafından tercih edileceğe benziyor. Peşin fiyatına 6 ay taksit fırsatı da kullanıcıların ilgisini çekebilir. Siyah bir gövde tasarımına sahip olan HP dizüstü bilgisayarda HP CoolSense teknolojisi de yer alıyor.

HP CoolSense teknolojisi, bazı HP dizüstü bilgisayarlarda bulunan; donanım, yazılım ve mekanik tasarımı, dizüstü bilgisayarınızın sıcaklığını dinamik olarak yönetmek için bir araya getiren ve bilgisayarı kullanırken sizin rahat etmenizi sağlayan bir özelliktir. HP CoolSense teknolojisi, bilgisayarın sabit veya mobil ayarda kullanıldığında algılaması için dizüstü bilgisayardaki hareket algılayıcısını kullanıyor ve bilgisayarı serin tutmak için bilgisayar performansı ve fan hızını otomatik olarak ayarlıyor.

HP dizüstü bilgisayarın satış fiyatı ne kadar?

BİM tarafından piyasaysa sunulacak HP imzalı dizüstü bilgisayarın fiyatı ise 1.499 TL.