reklamı kapat

POPÜLER

apple, u2

Bono bedava albüm için özür diledi

Apple‘ın iPhone etkinliğinde hazırladığı U2 sürprizi beklenenin aksine pek de olumlu geri dönüşler almadı. Şirket aldığı tepkilerden sonra bedava dağıttığı Songs of Innocence albümünden nasıl kurtulacağını da açıklamıştı. Şimdi “günah çıkarma” sırası U2’ya geldi ve grubun solisti Bono tüm hayranlarından özür diledi.

Grup, Facebook sayfalarında düzenlediği hayran günü etkinliğinde, hayranlarından gelen soruları videolarla cevapladı. Ve beklenen soru, Harriet isimli kullanıcıdan geldi. Konuyu iTunes’lara yüklenen bedava U2 albümüne getiren Harriet, gruptan bir daha böyle bir işe girişmemelerini rica ederek bunun kaba bir davranış olduğunu belirtti. Bono da hayranını haklı bularak, albümlerini kullanıcılara “zorla dayattıkları” için özür diledi. Bono, bunun başta güzel ve yaratıcı bir fikir gibi geldiğini, ancak yine de kimseyi zorlamamaları gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bono bedava albüm için özür diledi” için bir cevap

  1. en iyi biz biliriz dedi ki:

    U2 albümünü parayla satıp iPhone’ları bedava dağıtsalardı eğer buna kimsenin itirazı olmazdı. bi dahaki sefere apple böyle yapmalı 🙂