reklamı kapat

POPÜLER

Morhipo

Boyner Holding, Morhipo için kapatma kararı aldı

Resmi açıklama ile öğrendiğimiz kadarıyla Boyner Holding, bir süre inanılmaz popüler olan Morhipo için kapatma kararı aldı.

Atılan adım kapsamında Morhipo kapanıyor ve temel Boyner.com.tr’ye taşınıyor. Bu konuda firmadan yapılan açıklamada şunlar aktarıldı: “Dijital dönüşümün her geçen gün ivmesini artırarak hızlandığı bu dönemde fiziksel ve online mağazacılık deneyimini bir arada sunan omni-kanal iletişim ve satış stratejimizle siz müşterilerimizin hayatına dokunmak ve değer katmak en büyük hedefimiz. Bu stratejimiz kapsamında, online’daki gücümüzü ve omni-kanal işimizi daha da geliştirmek için odağımızı tekilleştirerek, aynı iş alanında her geçen gün büyüyebilecek iki online platform yerine tek bir platforma odaklanma ve Morhipo’nun operasyonlarını boyner.com.tr üzerinden devam ettirme kararı aldık. Morhipo’yu Boyner Online’a taşıyacak ve pazaryeri iş modeline kısa bir süre sonra yeni Boyner Online üzerinden devam edeceğiz. Bu odak ve vizyon ile siz değerli müşterilerimize çok daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatacağımıza inanıyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

17 Ekim itibarıyla Morhipo uygulamasında alışveriş aktif olmayacak ancak geçmiş siparişlerinize 01 Aralık 2023 tarihine kadar hesabım alanından ulaşabileceksiniz. Morhipo siparişlerinize dair soru ve talepleriniz olması durumunda 0850 222 30 90 numaralı MorhipoÇağrı Merkezimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Alışveriş keyfine ise dünyanın ve Türkiye’nin en sevilen markaları, Boyner ve Morhipo özel markaları, moda ve yaşam tarzı için en iyi marka seçkilerini bir arada sunan boyner.com.tr üzerinden devam edebilirsiniz. 01 Ocak 2024 sonrasında sorularınız olması halinde 444 29 67 numaralı Boyner Çağrı Merkezimiz üzerinden sizlere destek vermeye devam edeceğiz.”

Morhipo kapatma kararı yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER