reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty Black Ops 6

Call of Duty: Black Ops 6, 25 Ekim tarihinde çıkacak

Yılın en çok merak edilen oyunları arasında yer alan Call of Duty: Black Ops 6, resmi olarak açıklandığı üzere 25 Ekim tarihinde çıkacak.

Call of Duty: Black Ops 6, 25 Ekim tarihinde oynanabilir olacak ve ilk günden Game Pass kütüphanesine eklenecek. Resmi paylaşıma göre yeni oyun PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’in yanı sıra, eski nesil konsollar Xbox One ve PlayStation 4 için de çıkacak. Yeni ile eski nesil konsollar arasında elbette grafiksel açıdan fark olacak; en iyi deneyim, PC’de ve Xbox Series X/S ile PlayStation 5 üzerinde elde edilebilecek. Milyonlarca Xbox One ve PlayStation 4 sahibi olduğunu bildiğinden geriye dönük desteği de eksik etmeyen Microsoft, bu konuda çok sayıda kişiyi memnun ediyor. Ancak bazı eleştiriler de geliyor. Birçok oyuncu, yapımın eski nesil konsollara çıkması nedeniyle grafiksel açıdan geride kalacağını düşünüyor. Oyun için 70 dolar (Xbox fiyatı 1.999 TL) fiyatın açıklandığı Steam üstündeki açıklaması ise şöyle: “İsyana zorlandık! İçerden avlanıyoruz… Call of Duty: Black Ops 6! Treyarch ve Raven tarafından geliştirilen Black Ops 6, dünya siyasetinde Soğuk Savaş’ın sona ererek Amerika Birleşik Devletleri’nin tek süper güç olarak yükseldiği bir geçiş ve kargaşa dönemi olarak kabul edilen 90’ların başlarında geçen bir casus-aksiyon hikâyesini konu alıyor! Akıllarda iz bırakacak olay örgüsünde ilerlerken geleneksel savaş hukukunu terk ederek gerçek bir Black Ops deneyimi yaşa.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unutulmayacak derecede etkileyici sahnelere, aksiyon dolu anlarla yüksek riskli soygunlara ve entrika dolu esrarengiz casus faaliyetlerine ev sahipliği yapan farklı mekânlarda heyecanın bir an bile hız kesmediği dinamik oyun mekanikleriyle gelen Black Ops 6 Senaryosu! Oyuncuların lansmanla beraber 12’si Klasik 6’ya 6 ve 4’ü de 2’ye 2 veya 6’ya 6 oynanabilen saldırı haritaları olmak üzere 16 yeni haritada becerilerini sınayacağı en üst seviye Çok Oyunculu deneyimi! Black Ops 6 lansmanıyla beraber oyuncuların yepyeni iki haritada yaşayan ölü akınlarına karşı koyacakları, oyuncu kitlesinin favorisi olan efsaneleşmiş Raunt Bazlı Zombi Modu da geri dönüyor. Lansmanın ardından Çok Oyunculu ve Zombi modları için çok daha heyecan verici Haritalar ve unutulmaz deneyimler yine oyuncuları bekliyor olacak.”

Call of Duty: Black Ops 6 oyunu yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli