reklamı kapat

POPÜLER

Genç Teknoloji Destek Casper Öğrencilere vergisiz cihaz LOG Tasarım

Casper, öğrencilere sunulan vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyasına uygun ürünlerini açıkladı

Yerli üreticilerden Casper, öğrencilere sunulan vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyasına uygun ürünlerini resmi olarak açıkladı.

Bu konuda Casper’dan gelen resmi açıklama şöyle oldu: “Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile “Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Cihaz ve İnternet Desteği Verilmesine İlişkin Karar” 1 Kasım 2023 itibarıyla yürürlüğe giriyor. Kararın ardından Türkiye’nin teknoloji markası Casper, vergi indiriminden yararlanarak telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrenciler için uygun ürünlerini açıkladı. Üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği düzenleme kapsamında Casper VIA X30 Plus, Casper VIA X30 ve Casper VIA M35 akıllı telefonları ile Casper Nirvana C370 bilgisayara vergi indiriminden yararlanarak sahip olabilecekler. Bu karar doğrultusunda ARGE ve üretim tesisine sahip olmalarının avantajını kullanarak Casper, yeni ürünler tasarlamayı planlıyor. ” Ürünler özelinde ise şunlar aktarıldı: 

VIA X30 Plus – Performansın Sınırlarını Aşın

8 GB RAM + 8 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 16 GB RAM özelliği, 50 MP kamerası, 4600 mAh batarya kapasitesi, NFC teknolojisi, 256 GB dahili depolaması ve 30 W hızlı şarj özelliğine sahip VIA X30 Plus, üstün teknolojik özellikleri trend bir tasarımla kullanıcılarıyla buluşturuyor.

VIA X30 – Hızlı Şarj ve NFC ile Modern Teknoloji

8 GB RAM + 8 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 16 GB RAM özelliği, 50 MP kamerası, 4600 mAh batarya kapasitesi, NFC teknolojisi, 128 GB dahili depolaması ve 30 W hızlı şarj özelliğine sahip VIA X30, her ihtiyacı karşılıyor.

VIA M35 – Hepsi Bir Arada

4 GB RAM + 4 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 8 GB RAM özelliği, 13 MP kamerası, 5000 mAh batarya kapasitesi, 128 GB dahili depolamasına sahip VIA M35, her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip.

Nirvana C370 – Günlük Kullanımlar İçin Özenle Tasarlandı

Modern tasarım hatları, Windows 11 işletim sistemi ve Intel işlemcisiyle birlikte iyi bir fiyat performans dengesine sahip Nirvana C370, 1.7 kg’lık hafifliği ve 19,6 mm inceliği sayesinde maksimum mobilite sağlıyor.

1366×768 HD ve Anti-Glare yansıtmasız ekranı sayesinde benzerlerinden ayrılan Nirvana C370, ekstra bir araç kullanılmasına gerek olmadan, klavye kullanımında bilek duruşu göz önünde bulundurularak tasarlanan 135 derecelik uplift menteşe yapısı sayesinde kısa ya da uzun kullanımlarda maksimum konfor sağlıyor. 7.4 mm inceliğindeki ekran çerçevesi, 15.6” boyutundaki ekranı ve 220 NIT parlaklığıyla yüksek kalitede görüntüleme deneyimini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casper açıklaması yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli