reklamı kapat

POPÜLER

Casper Via V10 incelemesi

Casper Via V10 ultra ince ve hafif yapısıyla kullanım kolaylığı ve taşınabilirlikte çıtayı bir adım daha yukarı taşımayı başarıyor.

Akıllı telefonlardaki incelik takıntısı aldı başını gidiyor. Üreticiler daha ince telefon üretmek için adeta birbirleriyle yarışıyor. Aslında ince telefon üretmek için üreticilerin önünde engel yok. Fakat yalnızca incelik ve hafiflikle iş bitmiyor. Bu formdaki bir telefonun çok rahat bir şekilde kullanılabilmesi, ısınmaması ve küçük gövdesinde yüksek kapasiteli bir pil bulundurması da kullanıcıların beklentilerinden yalnızca birkaçı. Uzun zamandır Via serisiyle giriş ve orta seviyede başarılı işler yapan Casper, yeni telefonuyla zarif bir cihaz arayışında olanları tatmin edecek gibi görünüyor. Şık ve ince tasarımını başarılı sayılabilecek bir performansla birleştiren Casper Via V10, özelliklerine göre uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Casper Via V10 incelemesi” için 2 cevap

  1. Kaan dedi ki:

    Gm air değil mi bu

  2. misafir dedi ki:

    Gm Air den kat be kat daha iyi elinize alınca bu farkı hissedersiniz.Çapına göre performansı çok iyi.İnceliği cezbedici ve kaliteli hissi veriyor.Ayrıca günlük kullanımda pili sizi yarı yolda bırakmaz.Oldukça kaliteli olmuş.kasayı inceleyin farkı görürsünüz.Bence üzerine samsung yazılsa ederi 2000tl olur ve bayıla bayıla alırlar.