reklamı kapat

POPÜLER

TWD

Clementine’ı özlediyseniz yeni Walking Dead görselleri sizi bekliyor

Telltale‘in başarılı yapımlarından Walking Dead‘in ikinci sezonunun son bölümünü oynadıysanız, siz de büyük bir heyecanla yeni bölümün çıkmasını bekliyorsunuzdur. Çok kritik bir noktada biten oyunun yeni bölümünün ne zaman çıkacağı henüz duyurulmadı fakat yeni görseller yayınlandı.

Habere başlamadan, ikinci sezonu oynamamış kişiler için görsellerin bir parça spoiler içerebileceğini belirtmek isteriz. Zombi saldırısında yaşayanlar arasındaki ilişkilere yoğunlaşıp, hayatta kalma durumunun insanları nasıl etkilediği üzerinde duran Walking Dead, yarattığı bu duygusal atmosfer ve merak olgusu ile ilk sezondan oyuncuları kendine çok rahat bir şekilde bağlamıştı. Uyarlandığı çizgi romanın yanında çok konuşulan bir de televizyon şovuna sahip olan yapım, interaktif oluşu ile de oyuncuların beğenisini kazanmıştı.

TWD
Hızlı başlayan bir ikinci sezonla beraber, birçok sürpriz barındıran ikinci bölümün sonunda pek çok soru işareti ile biten oyun yeni bölüm için de sabırsızlığa sebep olmuştu. Telltale Games oyuncuların sabırsızlığına cevap olarak dört yeni görsel yayınladı. Yeni bölüm için bir tarih vermeyen geliştiriciler, görsellerle bölümün yakın gelecekte çıkacağını işaret ediyor.

TWD
TWD

Son görseldeki kişiler ikinci bölümde verdiğiniz kararlara göre değişiklik gösterebilir.