reklamı kapat

POPÜLER

Driveclub

Driveclub’a Japon temalı 5 yeni yarış pisti [Video]

PlayStation 4 platformu için özel olarak geliştirilen yarış oyunu Driveclub’a yeni bir eklenti paketi geleceği kısa bir süre önce açıklanmıştı.Oyunun yapımcısı Evolution Studios, Facebook sayfası üzerinden oyuna eklenecek eklenti paketinin çıkış tarihini açıkladı.

5 yeni Japonya pistini oyunseverlere ücretsiz sunacak eklenti paketi bugün itibarıyla yayınlanacak. Evolution Studios’un ayrıca 27-29 Ocak tarihleri arasında indirmeye sunacağı Apex eklenti paketinde (Season Pass kapsamında) Jaguar C-X75 Concept, Enzo Ferrari, Caterham R500 Superlight, and Chevrolet Corvette ZR1 otomobilleriyle birlikte gelecek.

Evolution Studios, uzun zamandır ertelenen Driveclub’ın PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz indirmeye sunulmasıyla alakalı geçtiğimiz ay açıklamada bulunmuştu. Evolution Studios, oyundaki sunucu performansının iyileştirilmesinin ardından oyunu ücretsiz olarak PlayStation Plus üyelerine sunacaklarını belirtmişti. Bu arada Japonya temalı eklenti paketinin yarış videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

VİDEO