reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Elektrikli olduğunu gizleyen en yeni şık elektrikli bisiklet: Bonc

Elektrikli bisiklet pazarında seçenekler artıyor. Bu sefer karşımızda Indiegogo üzerinde destek arayan şık bir model var. İşte detaylar;

Bazı bisiklet modelleri elektrik altyapıda olduklarını açık şekilde gösteriyor, bazıları ise bunu gizlemeyi tercih ediyor. Indiegogo üzerinde aradığı desteği bulanlardan Bonc, gizlemeyi tercih edenlerden.

Dıştan bakıldığı zaman kesinlikle bir elektrikli bisiklet gibi görünmeyen model, siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renkte karşımıza çıkıyor. 16 kg’lık bir ağırlığının olduğu aktarılan Bonc’un menzili istenirse kolaylıkla artırabiliyor. Burada firma daha önce de gördüğümüz şık bir adım atıyor.

Modelin normalde gövdeye gizlenen pili 80 km pedal destekli bir menzil getiriyor. Su matarası şekilde hazırlanan ekstra pil paketi ise toplam menzili yine pedal desteğiyle 137 km seviyesine kadar çıkarıyor.

Herhangi bir süspansiyon sistemi olmayan ve direkt olarak şehir içi kullanıma odaklanan bisiklet, arkasında yer alan 350W elektrik motoru ile 35 km/s hıza kadar çıkılmasına destek veriyor. Disk frenleri bulunan ürün, gidonunda ufak bir LCD ekran taşıyor. Buradan temel bilgiler alınabiliyor.

elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şık elektrikli bisiklet Bonc, alanda bir devrim yapmıyor

Indiegogo üzerinden model için belirlenen ücret ise 1.310 dolar seviyesinde yer alıyor. Özelliklerine oranla başlangıç fiyatı iyi bulunan modelin menzili artıran aksesuarı ise 150 dolara satılıyor. Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz bisiklet, 2022’nin ilk çeyreğinde satın alanlara gönderilecek.