reklamı kapat

POPÜLER

En ince Galaxy telefona ait ilk fotoğraflar geldi!

Bir süre önce teknik özellikleri sızan Samsung Galaxy A8’in ilk fotoğrafları da geldi. Hatırlayacağınız üzere 5,9 mm kalınlığında olacağı söylenen Galaxy A8, iddia edildiği gibi gelirse Samsung’un ürettiği en ince akıllı telefon ünvanına sahip olacak. Yayınlanan fotoğrafla birlikte o inceliğe yakından bakma şansına sahibiz.

Sızıntılarıyla ün yapan Nowherelse internet sitesinin yayınladığı ve Galaxy A8’e ait olduğunu iddia ettiği fotoğraflara baktığımızda, telefonun 5,9 mm kalınlığına rağmen epey heybetli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi de elbette 5,7 inçlik ekran. Bu boyda bu inceliği düşününce, yeni bükülme tartışmaları da bizi bekliyor demektir. Bu konunun önderi iPhone 6 Plus’ın 5,5 inç boyunda ve 7,1 mm kalınlığında olduğunu hatırlatalım.

Telefonun daha önce paylaşılan teknik özelliklerini hatırlatmak gerekirse, Galaxy A8’in Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, Snapdragon 615 işlemci, 2 GB RAM, 16 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 3.050 mAh pil, microSD destekli 16 GB hafıza ve Android 5.1.1 sürümüyle geleceği iddia ediliyor. Telefonun çıkış tarihi ve fiyat bilgileri henüz belli değil.

Samsung-Galaxy-A8-01

Samsung-Galaxy-A8-02

Samsung-Galaxy-A8-04

Samsung-Galaxy-A8-03

YORUMLAR