reklamı kapat

POPÜLER

Ev telefonunda şıklık arayanlara: Gigaset Sculpture

07 Ekim 2015

Ev ve ofis ortamlarının popüler telefon üreticisi Gigaset yeni telefon modeli Sculpture’u tanıttı. Şık tasarımıyla dikkat çeken Gigaset Sculpture, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok teknolojik özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Şıklığı ve fonksiyonelliği aynı gövdede buluşturan Gigaset Sculpture siyah ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Yazıları okumayı ve telefonu yönlendirmeyi kolaylaştıran 1,8 inçlik renkli TFT ekrana sahip olan telefon 200 kişilik rehbere sahip. Rehberdeki kişilere özel zil sesi ve doğum günü hatırlatmaları eklemek mümkün. Cevapsız aramalar ve mesajlar LED bildirimle uyarılıyor. Erteleme fonksiyonu ile alarmlı saati bulunan cihaz, randevular için bir takvim de içeriyor. Sahip olduğu melodiler ise beş farklı ses seviyesinde veya yükselen ses uyarısı olarak ayarlanabiliyor.

Gigaset Sculpture ayrıca ek izleme cihazı olmadan çocuk kontrolü imkanı sunuyor. Bebek telefonu fonksiyonu sayesinde bebek uyandığında cep telefonuna veya ek el cihazına uyarı gönderen cihaz, interkom özelliğiyle de daha büyük çocuklar ile iletişim kurmaya olanak sağlıyor. An itibarıyla Türkiye’de de satışa sunulan Gigaset Sculpture 259 TL fiyat etiketine sahip.

YORUMLAR