reklamı kapat

POPÜLER

galaxy s6

Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in Türkiye satış fiyatı belli oldu

Önemli güncelleme: Yaptığımız haber ardından operatör sayfasından Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge Türkiye satış fiyatları kaldırıldı. Operatör sayfasından kaldırılan fiyatları haberin devamında üzeri çizili olarak görebilirsiniz.

Hem ön hem de arka yüzeyinde cam malzemelerin tercih edildiği telefonlar tasarımlarıyla tüm dikkati üstüne çekiyor. Galaxy S5’e kıyasla çok daha güçlü bir donanımla birlikte gelen Galaxy S6 edge ve Galaxy S6, performanslarıyla da göz dolduruyor. Kısa bir süre önce HTC One M9’un fiyatını açıklayan Turkcell, şimdi de merakla beklenen bu telefonların fiyatlarını kendi sayfası üzerinden paylaştı. Turkcell tarafından şu anda ön siparişle satışa sunulan telefonlardan Galaxy S6’nın 32 GB’lık modelinin fiyatı 2.499 TL, Galaxy S6 edge’in 32 GB’lık modelinin fiyatı ise 2.999 TL.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in Türkiye satış fiyatı belli oldu” için 6 cevap

 1. Teo dedi ki:

  Kesinlikle s4 ve s5 kullanıcılarının almasına hiç gerek yok

 2. Bulut dedi ki:

  Samsung kendi kendini vurdu resmen. Samsung Galaxy S6 edge’i gören biri kesinlikle Galaxy S6 almaz. 3.000 lira fiyatla da iPhone 6 varken Galaxy S6 edge alınmaz. Geçmiş olsun diyorum Samsung’a.

  Ayrıca önü arkası cam tasarımı Apple yıllar önce iPhone 4 ve iPhone 4s ile ve Sony de Xperia serisi ile tüketti. 2015 yılında önü arkası cam tasarımı yüksek malzeme kalitesi diye pazarlamak bile hata. Önü arkası cam tasarım anca plastiğe alternatif olur. Tamamen metal gövdeye alternatif veya rakip olamaz.

 3. noni serhat dedi ki:

  başarısız olan iphone un dizaynını kopyalıyor

 4. john dedi ki:

  bu telefonlara bu parayı verenın aklına şaşarım bekleyın 6 ay sonra 1300-1500 e alısınız

 5. john dedi ki:

  ne alaka kasa barız değişmiş

 6. john dedi ki:

  kopyacı samsung aynen