reklamı kapat

POPÜLER

Game Launcher 2.0 ile oyun deneyimi artık daha keyifli

Samsung kullancılarının mobil oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan Game Launcher yapılan güncellemeyle birlikte daha kullanışlı hale geliyor.

Game Launcher uygulaması kullanıcılara Galaxy S7 ve S7 edge ile birlikte tanıtılmıştı. Samsung kullanıcılarının mobil oyunlara dair aradıkları her şeyi tek bir başlık altında bulması amaçlanıyordu. Game Launcher sonunda beklenen güncellemeye kavuştu ve beraberinde yeni birçok özellik getirdi. Bunlardan en dikkat çekeni oyun keşfi oldu. Uygulamanın bu bölümü kullanıcının oyun geçmişini ve tercihlerini baz alıyor. Bu sayede sevdiğiniz türdeki yeni oyunları karşınıza çıkartıyor. Hangi oyunları ne kadar oynadığımıza dair bilgiler ise günlük kısmında tutuluyor. Tabii yenilikler sadece bunlardan ibaret değil. Uygulama güncellemeyle birlikte gözleri yormayan bir arayüze geçiş yapıyor. Arzu ederseniz oyun oynarken diğer uygulamalardan gelecek bildirimleri kapatabiliyorsunuz. Keyifli anların ekran görüntüsünü hızla alabiliyorsunuz. Tüm bunlara bir de güç tasarrufu gibi seçenekler ekleninde Game Launcher giderek daha pratik bir uygulama haline geliyor.

game-launcher

Tüm bu yeni özellikleri hemen kullanmaya başlamak istierseniz Game Launcher’ın son güncellemesini telefonunuza indirmeniz yeterli oluyor.