reklamı kapat

POPÜLER

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport’un oynanış videosu yayında

Yarış tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Gran Turismo Sport’un oynanış videosu E3 Fuarı’nda gösterildi. 137 farklı araç ve gerçek yollardan esinlenerek oluşturulan 19 farklı pistin yer aldığı Gran Turismo Sport’un 1080p çözünürlükte ve 60 FPS kalitesinde yayınlanan videosunda otomobillerdeki ve çevredeki detaylar göze çarpıyor.

Bir önceki oyuna kıyasla detay ve ışıklandırmalarda çok daha başarılı olan Gran Turismo Sport, Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR‘a da destek verecek. Tüm dünyadan en iyi oyuncuların yarışacağı “Spor Modu’nun resmi yarışları, hafta sonları canlı yayınlanacak bir karşılaşmada sunulacak. Televizyon kalitesinde canlı yayın kameraları ve canlı yorumcular artık bir video oyununda yer alacak.

Gran Turismo Sport bünyesindeki çeşitli ön şartları yerine getirdikten sonra gerçek dünyadaki bir motor sporu lisansına denk değerdeki “FIA Gran Turismo Dijital Lisansı”nı almaya hak kazanmak da mümkün olacak. 16 Kasım’da piyasaya sürülecek Gran Turismo Sport’un oynanış videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER