reklamı kapat

POPÜLER

Honor View 20

Honor View 20 “Maserati” versiyonu ortaya çıktı

Kısa süre önce ön tanıtımı yapılan Honor View 20, bu sefer Maserati versiyonuyla gündemde bulunuyor. Ayrıca modelden bir 48 megapiksel örnek fotoğraf da yayımlanmış durumda.

Gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 8 GB RAM’den alan Honor View 20, ilginç bir versiyon ile gündemde bulunuyor. Çünkü ortaya çıktığı kadarıyla telefona özel bir Maserati versiyonu da geliyor. Lüks otomobil üreticisiyle özel bir ortaklık kurduğu görülen firma, bu modelin arkasına firmanın ikonik logosunu da koymuş. Siyah renkli modelin henüz ön yüzü görünmüyor ancak Maserati’ye özel bir arayüzün kullanılacağı tahmin ediliyor. Bu modelin arkasında 48 megapiksel çözünürlükte 1/2 inç Sony IMX586 CMOS sensör kullanılıyor. Bu sensör Quad Bayer altyapısını taşıyor ve 0.8 um piksel boyutuyla geliyor. Düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksele indirerek çok net fotoğraflar verebilen telefon, bu konuda da büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Gösterilen bir örnek fotoğraf, 48 megapiksel çekimlerden gerçekten yüksek detay alınabildiğini gözler önüne seriyor. Bu örnek aşağıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Honor View 20
Honor View 20

Honor View 20 dikkat çekiyor

22 Ocak tarihinde global olarak lanse edilecek telefonun, yaklaşık olarak 435 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Bu açıdan fiyat performans oranı çok yüksek olan telefon, oldukça merak ediliyor

İlginizi Çekebilir

Merak edilen Huawei Nova 4 modeli