reklamı kapat

POPÜLER

huawei freebuds lite kablosuz kulaklık

Huawei imzalı bir kablosuz kulaklık daha: FreeBuds Lite

P30 ailesiyle büyük ses getiren Huawei, FreeLace kablosuz kulaklık modeline ek olarak FreeBuds Lite modelini de tanıttı. İşte Huawei FreeBuds Lite hakkında her şey.

Kablosuz kulaklık pazarı büyümeye devam ediyor. İşte buraya FreeLace sonrasında dahil olan yeni Huawei FreeBuds Lite, Apple AirPods rakibi olarak karşımızda yer alıyor. P30 ailesiyle tam uyumlu olan gelişmiş model, kulaklıkları şarj eden bir hazne ile geliyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan ürün, kulak içi formunda olduğundan iyi bir yalıtım getiriyor. IPX4 sertifikasıyla spor yaparken de kullanmaya uygun olan FreeBuds Lite, şarj kutusuyla beraber toplam 12 saatlik bir kullanım ömrü vadediyor. Normal Huawei FreeBuds ile oldukça benzediği için biraz kafa karışıklığı yaratan yeni kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Lite, müzik yanında telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor. Bu özellik birçok kablosuz modelde sunuluyor ve kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Özellikle otomobil kullanırken bu imkan büyük bir konfor ve güvenlik getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Lite

Akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinde haberleşen şık tasarımlı modelin, 119 euro Avrupa satış fiyatı bulunuyor. Hatırlamak adına Freelace modeli 99 euro fiyat etiketiyle elde edilebiliyor. Kablosuz kulaklıkların çeşitleri artarken, fiyatlar da yavaş yavaş aşağıya doğru iniyor. Artık normal bir telefon kullanıcısı 3.5 mm kulaklık girişinin eksikliğini daha az hissediyor. Bu da gerçek kablosuz gelecek için güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir