POPÜLER

22,5W HUAWEI SuperCharge

22,5W HUAWEI SuperCharge

48 MP AI Quad Kamera

48 MP AI Quad Kamera

Huawei P Smart 2021
HUAWEI P smart 2021
HUAWEI P smart 2021
HUAWEI P smart 2021

HUAWEI P smart 2021; en iyi fiyat, en iyi performans

HUAWEI P smart 2021, genç tüketicilerin ihtiyaçlarını gözeterek, stil anlayışını teknolojik yeniliklerle birleştirerek en iyi fiyat ve performansla sunuyor.

Çok beğenilen P smart Serisi telefonlarının son üyesi olan HUAWEI P smart 2021, uzun pil ömrü ve kullanıcıların hayatlarından her anını yakalamalarını sağlayan daha akıllı kamerasıyla tüketicilere sunuluyor. P smart 2021, 6,67 inç ekran boyutunda 2400×1080 çözünürlüğe sahip Full HD ekran oyun ve video oynatma için sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Akıllı telefonun ekranı, göz sağlığını en üst düzeye çıkarmak için TÜV Rheinland sertifikalı Eye Comfort modu aracılığıyla etkili mavi ışık filtrelemesi sağlıyor. Telefonun yan tarafındaki açma düğmesine entegre parmak izi sensörü, kullanıcıların telefonun kilidini daha hızlı ve güvenli bir şekilde açmasına olanak tanıyor.

22,5W HUAWEI SuperCharge

22,5W HUAWEI SuperCharge

22,5W HUAWEI SuperCharge ile kesintisiz kullanım

HUAWEI P smart 2021, kullanıcıların ne yapıyorlarsa yapsınlar bağlantıda kalmalarını ve üretkenliklerini sekteye uğratmayan 22,5 W HUAWEI SuperCharge özelliğine sahip. Sadece 10 dakikalık şarjla akıllı telefon iki saat boyunca kesintisiz çalışabiliyor.

Ek olarak, P smart 2021 yalnızca hızlı şarj etmekle kalmıyor, aynı zamanda kararlı ve güvenli bir deneyim de sunuyor. 5000 mAh yüksek kapasiteli pil ile yeni akıllı telefon, 35 saat boyunca çevrimiçi video oynatabiliyor. Yüksek kapasiteli pil ayrıca 23 saat boyunca 4G internette gezinmeyi de sağlıyor.

48 MP AI Quad Kamera

48 MP AI Quad Kamera

48 MP AI Quad Kamera ile yaratıcılık

HUAWEI P smart 2021, HUAWEI’nin fotoğrafçılıktaki avantajlarını sürdürürken sorunsuz performans ve uzun pil ömrü sağlıyor. P smart 2021’in arka kamerası, 48 MP Ana Kamera ve 1/2 inç sensör sayesinde daha düşük gürültü ve daha iyi görüntü kalitesi elde etmeye yardımcı olan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor.

P smart 2021, yüksek hassasiyet performansı ve AI teknolojisi sayesinde gece fotoğrafçılığı yeteneklerini de sergiliyor. Çoklu çerçeve gürültü azaltma sayesinde kullanıcılar, aşırı karanlık ortamlarda bile daha az gren ile net fotoğraflar çekebiliyorlar.

HUAWEI P smart 2021, AI güzelleştirme özelliğine sahip 8 MP selfie kamerası ile kullanıcıların paylaşmaya hazır fotoğrafları zahmetsizce çekmesine olanak tanıyor. P smart 2021, daha geniş bir görüş alanı sağlamak için 120 derece Ultra Geniş Açılı lens ile geliyor. Bu sayede kullanıcılar, yeni HUAWEI akıllı telefonun şık tasarımıyla hayatlarını tam anlamıyla yaşayarak, partilerde “grup halinde” selfie’ler çekebiliyor veya seyahat ederken manzara çekimleri yapabiliyorlar.

Huawei P Smart 2021
HUAWEI P smart 2021

HUAWEI P smart 2021 ile yüksek performans ve geniş depolama alanı

HUAWEI P smart 2021, 128 GB dahili depolama alanına sahip. Akıllı telefon, harici hafıza kartıyla 512 GB’a kadar depolama alanı da sunuyor. Kirin 710A ile güçlendirilen ve EMUI 10.1’in en son sürümüne sahip HUAWEI P smart 2021, hayatı kolaylaştıran, kullanımı kolay özellikler sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

P smart 2021’de ön yüklü olarak gelen dünyanın en büyük üçüncü uygulama marketi AppGallery, eğlenceden eğitime ve işletmeye kadar tüm tüketici ihtiyaçlarını kapsayan 18 uygulama kategorisi sunuyor. İstenen içeriği daha hızlı bulmak ve uygulama indirmeyi kolaylaştırmak için HUAWEI, artık Petal Search’ü de kullanıcılara sunuyor.Petal arama motoru tarafından desteklenen yeni arama aracı, HUAWEI kullanıcılarının AppGallery ve Phone Clone ile birlikte HMS cihazlarında uygulama bulup indirebilecekleri üç yoldan biri. Phone Clone ile en sevdiğiniz fotoğraflarınız, videolarınız, rehberiniz ve diğer dosyalarınız, kapalı kablosuz bağlantı şifreleme ile hem kolaylıkla hem de güvenli bir şekilde aktarılıyor.

Ayrıca, en yüksek standartları karşılamak için Qwant ve Yandex dahil olmak üzere küresel arama motoru liderleriyle ortaklaşa çalışıyor. Kullanıcılar P smart 2021‘e Facebook ya da WhatsApp gibi uygulamaları direkt olarak resmi sitelerinden indirerek kurabiliyor. Aynı zamanda Huawei Browser üzerinden YouTube’a da sorunsuz olarak erişim sağlanabiliyor.

HUAWEI P smart 2021
HUAWEI P smart 2021

Buradan satın alabileceğiniz HUAWEI P smart 2021‘in tavsiye edilen satış fiyatı 3.499TL.