reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro, P40 ve P40 Lite kazanabileceğiniz resmi yarışma

Huawei Türkiye, Huawei P40 Pro, P40 ve P40 Lite modellerinden birisini kazanabileceğiniz bir yarışma düzenlediklerini duyurdu.

Huawei Türkiye‘nin resmi “Community” kanalında “EN YARATICI EV HALİN” isimli ilginç bir yarışma başladı. Firmanın yarışma hakkındaki açıklaması ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Hem evde kalmayı eğlenceli bir hale çevirmek hem de Huawei’den hediye kazanmak istersen yapman gerekenler çok basit; https://shop.huawei.com/tr/index.html adresindeki Huawei Bülteni’ne abone ol, EN YARATICI EV HALİN’i bizimle bu başlığın altına paylaş. Huawei’den evde kalmanı eğlenceli hale getirecek hediyeler kazanma şansını yakala! Son katılım tarihi: 10 Nisan 2020 saat 23:59’dur.

Yarışmanın birincilik ödülü Huawei P40 Pro olarak açıklanmış durumda. İkinciye ise Huawei P40 verilecek. Üçüncü kişi ise Huawei P40 Lite sahibi olacak. Yarışmanın tüm detaylarına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro sahibi olacak kişi, pazardaki en iyi mobil kamera deneyimi elde edecek

Tekrar hatırlamak adına Huawei P40 Pro‘nun önünde 4K 60 fps video çekebilen 32 megapiksel AF’li F2.2 + IR sensörü + ortam yakınlık sensörü yer alıyor. Arkada ise bizi dörtlü kamera kurulumu bekliyor. Burada RYYB temelli 50 megapiksel Super Sensing (F/1.9, OIS) + 40 megapiksel Movie Cam (F/1.8) + periskop temelli 12 megapiksel Ultra Sensing 5x telefoto (F/3.4, OIS) + 3D ToF sensörü bir araya geliyor. Telefon periskop temelli kamerası ile kayıpsız olarak 5X Optik, 10X Hibrit ve 50X dijital zoom sunuyor.

İlgili Video