reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch’a İtalyan dokunuşu

23 Kasım 2015

Huawei’nin geçtiğimiz mart ayında MWC 2015’te görücüye çıkardığı ilk akıllı saati Huawei Watch, akıllı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Bu kez ünlü İtalyan tasarımcıların ellerine emanet edilen Huawei Watch, şıklıkta bir seviye daha atladı.

Milan Moda Haftası çerçevesinde sergilenen özel sürüm Huawei Watch Fornasetti Edition, ünlü tasarımcı Barnaba Fornasetti’nin elinde yeniden şekillendi. Barnaba Fornasetti, 20’nci yüzyılın en önemli sanatçılarından biri olarak gösterilen Piero Fornasetti’nin oğlu. Babasından devraldığı mirası modern hayata uyarlayan Barnaba Fornasetti’nin son güzide eseri Huawei Watch, giyilebilir teknolojinin modayla buluşunca nerelere gelebildiğini gözler önüne seriyor.

40 farklı arayüz tasarımıyla ve altın, gümüş ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan Huawei Watch artık yeni Fornasetti Edition sürümüyle birlikte hem akıllı hem de geleneksel saat severleri fazlasıyla cezbedecek gibi görünüyor. Fornasetti Edition’ın çıkış ve fiyat bilgileri henüz belli değil.

VİDEO

YORUMLAR