reklamı kapat

POPÜLER

Huzurlarınızda HP Slate 500

HP’nin tablet PC’si Slate 500’ün özellikle iş dünyasının yoğun çalışan kullanıcılarına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Windows 7’nin tanıdık yüzüyle kullanıcıları karşılayan HP Slate 500’ün 799 Dolar’lık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklandı. Bu fiyatı hak edip etmeyeceğine teknik özeliklerine göz attıktan sonra karar vermek size kalmış.
HP Slate 500
EL YAZINIZLA NOTLAR ALIN
HP Slate 500 oldukça hafif ve ince bir cihaz. HP, iş yüzünden zamanının çoğunu ofis dışında geçirmek zorunda olan kullanıcılarının hareket halindeyken daha rahat olmalarını ve bu şekilde çalışırken daha verimli çalışabilmelerini hedeflemiş. 8.9 inçlik çoklu dokunmatik bir ekrana sahip olan HP Slate 500, parmak hareketlerinizle çalışabildiği gibi bazı durumlarda sizi rahat ettirmek için HP Slate Digital Pen ile de kullanılabiliyor. Cihazda Evernote yazılımı bulunuyor. Evernote, el yazısını tanıyabildiği için hızlıca not alabilmek ve e-postalara hızlıca cevap verebilmek için gerekli bir yazılım. HP Slate Digital Pen ile bir toplantı esnasında anlatılanları hızlıca Slate 500 tablet PC’nize not alabileceksiniz.
HP Slate 500
HP Slate 500, 1.86 GHz Intel Atom Z540 işlemciye, 2 GB belleğe ve 64 GB’lık depolama alanına (tabii ki SSD) sahip. Ön yüzünde VGA kamera, arka yüzünde ise 3 MP’lik bir kamera bulunuyor. 1080p video oynatma özelliğine sahip olan cihaz, Windows 7 işletim sistemi kullanıyor ancak diğer Windows 7’li tabletlerden ayrıldığı bir nokta var. Bu da, el yazınızla üzerine not almak istediğiniz zaman devreye Wacom desteğinin girmesi.

İLGİLİ HABERLER