reklamı kapat

POPÜLER

Steam Çığlık Festivali: İntikam

İndirimleriyle “Steam Çığlık Festivali: İntikam” başladı

İndirimleriyle Steam Çığlık Festivali: İntikam başladı. Bu Türkiye’de birçok oyuncu için son büyük fırsat olabilir.

Steam Çığlık Festivali: İntikam için yapılan resmi açıklama şöyle oldu:26 Ekim – 2 Kasım arasında (cesaret ediyorsanız) Steam Çığlık Festivali: İntikam için bize katılın! Steam’in yıllık ürkütücü festivali, çıkmış ve çıkacak Cadılar Bayramı temalı oyunlara ait indirimler ve demolarla geri döndü. Bir hafta boyunca ürkütücü gerilim oyunları, kutlamalar, doğaüstü ve korkunç şeyler ve daha fazlasını keşfedin. Üç yeni ürkütücü sanatçı profili ve favori perili oyunlarınıza dair daha fazlasını içeren Cadılar Bayramı Puan Dükkânı koleksiyonuna göz atmayı unutmayın! Steam profilinizi, Cadılar Bayramı sezonuna uygun olarak süslemek için birebir. Çığlık Festivali 26 Ekim TSİ 20:00’de başlayacak ve 2 Kasım’da yine aynı saatte sona erecek. Hemen buradaki Çığlık Festivali: İntikam (Cadılar Bayramı) resmi sayfasına bakın.” Firmanın festival için paylaştığı video da aşağıda yer alıyor.

Steam bu aralar Türkiye’de başka bir konuda gündemde yer alıyor, şirket TL’den dolara geçmeye hazırlanıyor. Bu gerçekten çok şaşırtan konuda dev oyun marketi tarafından yapılan açıklama şöyle olmuştu:

“Arjantin ve Türkiye’deki Steam mağazası USD kullanmaya başlayacak. Bu değişikliğe, toplam 25 ülke ve bölgede Latin Amerika ve Orta Doğu/Kuzey Afrika için bölgesel yeni fiyatlar eşlik edecek. 20 Kasım’dan itibaren Steam, Arjantin ve Türkiye’deki satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek.

Bu değişikliği iki yeni fiyatlandırma bölgesi kullanarak yapacağız: “LATAM-USD” (bu bölgeye Arjantin dâhildir) ve “MENA-USD” (bu bölgeye Türkiye dâhildir). Aşağıdaki listede yer alan bazı ülkelerde/bölgelerde, Steam fiyatlandırması doğrultusunda bir fiyat artışı veya azalması olabilir. Tüm Steam fiyatlandırmalarında olduğu gibi, oyun geliştiricileri oyunlarını Steam’de istedikleri fiyata satabilir.”

Steam Çığlık Festivali: İntikam yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli