reklamı kapat

POPÜLER

Invest on Board

Invest on Board ile girişimciler, iş adamlarını havada yakalıyor

Invest on Board, eTohum ve Türk Hava Yolları iş birliğiyle hayata geçirilen bir proje. Projede, seyahatlerinde Türk Hava Yolları‘nı tercih eden iş adamları, yatırım yapmak isteyebileceği fikirlerle gökyüzünde tanıştırılıyor ve hem proje sahipleri hem de iş adamlarının kazançlı çıkması hedefleniyor.
Invest on Board
Invest on Board girişimcilere, parlak fikirlerini toplantıdan toplantıya koşan, dolayısıyla da fazla boş zamanı olmayan iş adamlarına ulaştırma şansı tanırken; iş adamları için de gelen aramalar ya da ziyaretçilerle kesintiye uğramayan bir zamanı etkin şekilde değerlendirmek anlamına geliyor . Uçak içi eğlence sistemi Planet üzerinde yayınlanan Invest on Board sunumlarını odaklanarak dinleme fırsatı yakalayan iş adamları, projeleri sahiplerinin ağızdan dinleme ve onlarla iletişime geçme imkanı da bulabiliyor.
Invest on Board
Projeye dair daha fazla bilgi edinmek için Invest on Board‘un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde, hali hazırda yayında olan videolara göz atmak da mümkün. Etkili bir iletişim sağlayabilecek gibi görünen bu yeni projeye katılmak ve girişimini Planet ekranları üzerinden Business Class’ta uçan iş adalarına tanıtmak isteyen fikir sahiplerinin baçvuruları, eTohum aracılığıyla toplanıyor.

VİDEO:

YORUMLAR