reklamı kapat

POPÜLER

Kavisli “iPhone 7 Edge” konsepti [Video]

Halihazırda piyasada bulunan iPhone ile yeni iPhone’un duyurulacağı o meşhur süreçteyiz. Birbirinden farklı, yaratıcı, iyi veya kötü iPhone tasarımlarının boy gösterdiği süreç. Şimdiye kadar birkaç konsept gördük ve bugün paylaşacağımız konsept iPhone’u biraz olsun en büyük rakibine yaklaştırıyor.

Evet, isminden de anlaşılacağı üzere “iPhone 7 Edge” isimli konsept, Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S6 edge gibi kıvrımlı bir ekrana sahip. Ancak bu kıvrım Galaxy S6 edge’inki kadar belirgin ve fonksiyonel olmaktan ziyade telefona farklı bir hava katmak için planlanmış. Asıl farklılık ise arka kısımda. Konsept telefonun HTC One M8 benzeri kamerası epey büyük görünüyor.

Konseptin sahibi ConceptsiPhone, tasarımın dışında iPhone 7’de görmek istediği özellikleri de es geçmemiş: 5,5 inç 2K çözünürlüklü ekran, A10 işlemci, 4 GB RAM, 3.500 mAh pil, 16 megapiksel ve 8 megapiksel ön kamera. Tasarım için bile “belki” diyebilir ancak bu özelliklerin iPhone 7’de yer almayacağına hepimiz eminiz.

VİDEO