reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 mini

Kompakt gövdede çok güçlü performans; iPhone 13 mini incelemesi

Pro ailesinde karşımıza çıkan çoğu özelliği kompakt bir gövdede sunan iPhone 13 mini, A15 Bionic işlemcisi, geliştirilmiş kamera performansı ve başarılı 5,4 inçlik Super Retina XDR OLED ekranla fark yaratıyor.

iPhone 13 mini, ‘’mini’’ takısına sahip olsa da sunduğu iddialı özelliklerle piyasadaki en güçlü telefon modellerinden biri olma özelliğini taşıyor. İşlemci tarafında yapılan yenilik sayesinde çok daha hızlı bir performans sunan yeni model aynı zamanda pil konusunda da geliştirmeyle geliyor.

Yeni modelde bununla birlikte 64 GB yerine 128 GB başlangıç depolama seçeneği kullanıcılara sunuluyor. Yeniden tasarlanan iPhone 13 mini, gelişmiş kamera sistemi ve farklı renk seçenekleriyle de göze çarpıyor. iPhone 13 incelemesinin ardından inceleme fırsatı bulduğumuz model, hem ufak ekrana hem de çok güçlü bir performansa sahip telefon arayanlara hitap ediyor. Telefonun işlemci, kamera, ekran ve diğer merak edilen noktalarını değerlendirdik. Daha önceki incelemelerimizde olduğu gibi telefonun tasarımıyla incelemeye başlayalım.