POPÜLER

LG XBOOM Go PL7

LG XBOOM Go PL7 ile mükemmel ses ve eğlence her yerde

LG Electronics, LG XBOOM Go PL7 taşınabilir Bluetooth hoparlör ile MERIDIAN teknolojisi destekli mükemmel ses kalitesini her yere taşıyor.

LG, hayatından müziği eksik etmeyen, bulunduğu her alanda kaliteli müzik dinlemek isteyenler için 30W ses çıkış gücüne sahip LG XBOOM Go PL7 taşınabilir bluetooth hoparlörü sunuyor. Daha dengeli ses deneyimi için yeniden geliştirilen yuvarlak hatlı tasarımı, woofer ışıklandırmaları, şık kauçuk kaplaması ile kulakların yanı sıra gözlere de hitap eden XBOOM Go PL7, elde taşımaya uygun yapısıyla da dikkat çekiyor. Meridian teknolojisine sahip XBOOM Go PL7, kullanıcılara üstün ses kalitesi sunarak, her müzik çaldığında derin basları, zengin tonları ve net vokalleri dinlemelerini sağlıyor. Sound Boost özelliği ise, tam bir parti atmosferi yaratmak için ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Ayrıca kullanıcılar isterlerse ses çıkışını çoğaltmak için 100 adete kadar XBOOM Go PL7’yi kablosuz olarak birbirine bağlayabiliyor. Daha fazla ses, daha iyi partiler ve daha fazla eğlence getiriyor.


Güçlü çift etkili baslarıyla kullanıcıların müziğin temposunu sonuna kadar hissetmesini sağlayan XBOOM Go PL7, pasif radyatörler sayesinde, kullanıcı nerede olursa olsun, ortamı neşelendirecek güçlü ritimler üretiyor. Wooferlar titredikçe yanıp sönen halka şeklindeki ışıklar ise, renkli hareketler yaratarak ortamı daha da canlandırıyor.


LG XBOOM Go PL7, IPX5 sınıfı olmasıyla sudan da etkilenmiyor. Kullanıcılar bluetooth hoparlörlerini duşta, plajda, yağmur altında kesintisiz olarak kullanabiliyorlar. Üstelik ürünün 24 saat süren pil ömrü, şarj derdi olmadan kullanıcıların dilediği yerde müziğin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. XBOOM Go PL7, dahili USB bağlantı noktasıyla telefonunuzu da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG XBOOM Go PL7, Bluetooth Surround Ready özelliğiyle LG TV’lere bağlanabiliyor

XBOOM Go PL7, aynı zamanda Bluetooth Surround Ready özelliğiyle televizyon sesini daha da etkileyici hale getiriyor. İki adet XBOOM Go PL7 , bir LG TV’ye bağlandığında kullanıcılar diledikleri içeriği canlı surround ses kalitesi ile izleyebiliyorlar. XBOOM Go PL7 ile tam uyumlu XBOOM uygulaması (Android ve iOS uyumlu) ile aynı anda iki cihazı eşleştirilebiliyor. Böylelikle müziğe ara vermeden çalma listesini kontrol etmek için bağlı cihazlardan herhangi biri kullanılabiliyor. LG XBOOM Go PL7 telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Gelişmiş bluetooth hoparlör müzik çalarken otomatik olarak gelen aramaya geçiyor ve aramayı arkadaşlarınızla kolayca paylaşmanızı sağlıyor.

LG XBOOM Go PL Serisinin diğer modelleri

LG XBOOM Go PL serisi taşınabilir Bluetooth hoparlörler XBOOM Go PL7 yanında XBOOM Go PL2 ve XBOOM Go PL5 modellerine de ev sahipliği yapıyor. Ailenin en ufak boyutlu versiyonu XBOOM Go PL2, tek sürücüsüyle 5W ses çıkış gücüne ve 10 saatlik pil ömrüne sahip. En taşınabilir seçenek olan PL2’de dış aydınlatma, Kablosuz Parti Bağlantısı, harici mobil şarj ve Bluetooth Surround Ready özelliği yer almıyor. XBOOM Go PL5 modeli ise XBOOM Go PL7 gibi iki adet sürücüsü ve güçlü çift etkili bas sistemiyle 20W ses çıkış gücüne ve 18 saatlik pil ömrüne sahip. Ailenin ortasında yer alan XBOOM Go PL5’te XBOOM Go PL7’den farklı olarak harici mobil şarj özelliği bulunmuyor.

İLGİLİ HABERLER