reklamı kapat

POPÜLER

LG - Harman/Kardon

LG’nin OLED ve Ultra HD televizyonlarının ses sistemi Harman/Kardon’a emanet

Yeni nesil akıllı televizyonlarıyla küresel pazardaki konumunu güçlendirmeyi başaran LG, görüntü performansını yüksek ses kalitesiyle buluşturmak adına Harman/Kardon‘la iş birliğine gittiğini duyurdu. Bu özel iş birliğiyle LG’nin iki yeni OLED ve beş yeni Ultra HD televizyonu Harman/Kardon ses sistemleriyle donatılacak ve televizyonlar, sinemalarda duymaya alışık olduğumuz çevresel sesi Ultra Surround adıyla evlere taşıyacak.

Harman/Kardon ve LG mühendislerinin ortak çalışması sonucu geliştirilen ses sistemi, bozulmaya maruz kalmayan derin baslar ve geniş bir ses aralığı vadediyor. Kullanıcıyı merkeze alan sistem, ULTRA Surround sayesinde yüksek doğrulukla çevresel bir ses veriyor. ULTRA Surrond aynı zamanda yeni sıra dışı bir üç boyut etkisi yaratıyor ve özel algoritmasıyla oldukça inandırıcı ve etkileyici bir ses düzeni oluşturuyor. Televizyonların içine özel olarak konumlanmış hoparlörler de ön ve arka seslerin rahatlıkla birbirinden ayrılmasını, izleyicilerin diyalogları kusursuz bir berraklıkta duymasını sağlıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG’nin OLED ve Ultra HD televizyonlarının ses sistemi Harman/Kardon’a emanet” için bir cevap

  1. yavuz dedi ki:

    görüntü ve ses kalitesini bir arada sunan en iyi marka bence LG ve dahada teknolojik kaliteli ürünlerle karşımıza cıkmaya devam ediyor.