reklamı kapat

POPÜLER

Marshall’ın en büyük “küçük” hoparlörü

Müzik amfileri başta olmak üzere dünyanın en büyük müzik ekipmanları üreticilerinden Marshall, yeni hoparlörünü tanıttı. İngiliz şirket tarafından “dünyanın en büyük küçük (boylu) hoparlörü” olarak lanse edilen cihaz, Marshall’ın ikonlaşmış amfi tasarımıyla geliyor.

Mini bir amfi görünümündeki cihaz, Marshall’ın şimdiye kadar ürettiği en ufak hoparlör olma özelliğini taşıyor. Ortalama bir tablet boyuna sahip olan hoparlörün ağırlığı yalnızca 1,2 kilogram. Hoparlörün ses ve bağlantı özellikleri arasında iki kanallı Class D amfi, iki adet 2.25 woofer, iki adet 2.25 Dome Tweeter, Bluetooth (4.0 + EDR) ve 3.5 mm jak girişi yer alıyor.

Hoparlörün en ilginç özelliklerinden biri cep telefonu hoparlörü olarak kullanılmak üzere içinde dahili mikrofonla gelmesi. Cihazda aynı zamanda akıllı telefonları bağlamak için USB bağlantısının olduğunu belirtmekte fayda var. Şarj edilebilir pillerden güç alan hoparlörün sunduğu kullanım süresi ise yaklaşık 25 saat. Ekim ayından itibaren satışa sunulacak olan Marshall hoparlörün satış fiyatı 229 dolar.