reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 16X Meizu 8X

Merak edilen modeller Meizu 16X ve 8X’in satış fiyatları ortaya çıktı

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan Meizu, şu sıralar şık tasarımlı amiral gemileri 16 ve 16 Plus ile gündeme geliyor. Ancak firma 16X ve 8X modelleri üzerinde de çalışıyor.

Meizu akıllı telefon dünyasının önemli isimleri arasında yer alıyor. Xiaomi ve Oppo gibi isimlerin arkasında kalan firma, yine de yoluna devam ediyor. İşte burada firma 16X ve 8X üzerinde çalışıyor. Bildiğimiz kadarıyla Snapdragon 710 işlemci üzerine kurulan akıllı telefon, 6 GB RAM ile geliyor. Kutusundan Android 8.1.0 ile çıkacağı söylenen model, yeni bilgilere göre 292 – 365 dolar arasında raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Super AMOLED bir ekrana sahip olacak telefon, fiyat konusunda iddialı görünüyor. Diğer model Meizu 8X‘in ise 219 – 292 dolar arasında satılacağı belirtiliyor. Bu model daha da alınabilir bir seçenek ortaya koyuyor. Firma CEO’su iki model için de Xiaomi Mi 8 SE‘den daha iyi olacak açıklamasını yapıyor. Bu da orta seviye mücadelesi için güzel görünüyor, genel olarak heyecan veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Meizu 16X Meizu 8X

Meizu 8X

Meizu 16X’in altında yer alan 8X için şunları biliyoruz

Snapdragon 710 işlemci üzerine kurulacağı belirtilen akıllı telefon, Xiaomi Mi 8 SE’ye oranla daha büyük bir ekran taşıyacak gibi görünüyor. Bünyesinde rakiplerine göre daha ince bir ekran çentiği taşıyan telefon, kutusundan Android 8.1.0 ile çıkıyor. Modelin diğer detaylar ise halen henüz bilinmiyor. Modellerin eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

İlgili Video

Xiaomi’nin Türkiye’de satışa çıkan yeni telefonları