reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga Pro 9i

MiniLED ekranlı, RTX 4070 grafik işlemcili ve Core i9 işlemcili dizüstü bilgisayar; Lenovo Yoga Pro 9i incelemesi

 - Güncelleme: 29 Eylül 2023 12:45

MiniLED ekranıyla seyir keyfi yaşatan Lenovo Yoga Pro 9i sahip olduğu işlemci ve grafik işlemcisiyle de profesyonelleri hedef alıyor. Bu yılın dikkat çeken dizüstü bilgisayarlarından biri olan Yoga Pro 9i hakkındaki detayları aktaralım.

Lenovo Yoga ailesinin genişletmeye devam ediyor. Daha önceden mercek altına aldığımız Legion 5 2022 ve Yoga Slim 7i Pro modelleri sunduklarıyla deneyimle bizden tam not almayı başarmıştı.

Lenovo’nun Legion departmanı oyun odaklı dizüstü bilgisayarlar üretirken Yoga ailesi ise hem performanslı hem de şık dizüstü bilgisayarları kullanıcıların beğenisine sunuyor. Lenovo’nun test etmemiz için bize gönderdiği Yoga Pro 9i modeli ise oyun deneyimiyle şık bir dizüstü bilgisayarı bir arada buluşturuyor.  Lenovo Yoga ailesinin iddialı bir üyesi olarak karşımıza çıkan Yoga Pro 9i, güçlü performansı, 3K ekranı ve sahip olduğu özelliklerle yüksek performansa ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap ediyor. Intel’in Core i9 işlemcisinden güç alan Yoga Pro 9i, piyasada satın alabileceğiniz en güçlü dizüstü bilgisayarlar arasında yer alıyor. Oyun tutkunları haricinde içerik üreticilerinin beklentilerini de karşılayan modelin tasarımıyla incelemeye başlayalım.