reklamı kapat

POPÜLER

apps

“Mobil Uygulama Ödülleri” sahiplerini bekliyor!

indir.com‘un düzenlediği yazılımcılara iOS ve Android platformlarındaki hazırladıkları uygulamalarını tanıtma fırsatı verecek Mobil Uygulama Yarışması başladı. Bireysel ve en fazla 3 kişilik ekiplerin başvuru yapabileceği yarışmaya katılabilmek için ilk olarak uygulamanızı Apple App Store’a veya Google’a Play’e yükelemeniz ve ardından buradaki formu doldurmanız gerekiyor.

En yüksek oyu alan uygulamanın finale kalacağı yarışmada, istediğiniz kadar uygulama ile katılabileceğinizi belirtelim. Yarışmaya son katılım tarihi ise 15 Nisan. 18-30 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan halk oylaması (Twitter, Facebook ve Google Plus widget sayılarının toplamına göre belirlenecek) sonucunda ön eleme yapılacak ve bu elemeden ilk 10’a girenler jüri tarafından değerlendirelecek. İlk 3’te yer alacak uygulama geliştiricileri ise 16-17 Mayıs tarihinde ODTÜ‘de gerçekleşecek Android Geliştirici Günleri etkinliğinde açıklanacak ve bu etkinlikte uygulama geliştiricilerine hediyeler sunulacak.

apps
Yarışmanın birincisine 4.000 TL para ödülüne ek 1 haftalık San Franciso – Silikon Vadisi tatili, Reklamstore’dan 3.000 TL’lik reklam, Camekan’dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı verilecek.

İkinci uygulamanın sahibi, Antalya’da 1 hafta tatil, Reklamstore’dan 1.500 TL‘lik reklam hakkı, Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 6 ay ücretsiz uygulamadan ücretsiz yararlanacak.

Yarışmanın üçüncülük elde eden geliştiricye ise Kapadokya Tatili, Camekan’dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı,indir.com’dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı hediye edilecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““Mobil Uygulama Ödülleri” sahiplerini bekliyor!” için 2 cevap

  1. Murat dedi ki:

    Azıcık eski haber ama, yarışmanın kazananları belli oldu.

  2. Murat dedi ki:

    Azıcık eski haber ama, yarışmanın kazananları belli oldu.